Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérdésed túl rövid, a magyaráz...

Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszúű?

Figyelt kérdés

Bocsii, lehet h nem teljesen egyezik a téma:$...

Ha minden jól megy, akkor a suliban egy-két héten belül elkezdek "hip-hop"-ot "táncolni"... Azt kérdezném, hogy ez a tánc mennyire formálja az alakot?? Nem vagyok annyira nagyon kövér, de van mit feszesednem:/... Nem arra a mindenféle bukfencre meg kézenállásra gondolok (amit nem is tudok megcsinálni...ű.:/), hanem az ilyen "egyszerűbb" mozdulatokra?! Illetve milyen ruhát célszerű felvenni közben, hogy azért még csinos is legyek?! :) Előre is köszi :) Jah és amúgy önbizalmat is ad?? (: 17L


2011. okt. 21. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire feszesít, attól is függ, hogy heti hány órában. Alapjáraton szerintem nem nagyon, ugyanis ez a kinézetre, és nem az izommozgatásra megy rá. ha feszesedni akarsz, irány a kondi. Nem olyan drága egy bérlet, és elég heti kb. 2 óra ahhoz, hogy feszesedj.

Ha jó alakod van egyébként akkor vegyél feszes melegítőt egy sima toppal. Nem a cicanadrágra gondolok, hanem a rendes melegítőre (nem is a susogósra, valami sima pamut, egyszínű , mindenféle ízléstelen csillogós-cigusos dísz nélkül:D) - az kényelmes is, és feszül a popsin, szóval a fiúknak biztos nem lesz ellenére. Cipőnek meg nyilván egy vékony női edzőcipő a legpraktikusabb.

Az önbizalmad meg az növelné, ha elhinnéd magadról, hogy ugyanannyit érsz, mint bármelyik másik csaj! Nincs tökéletes nő, mindenkinek más tetszik. Nem kell, hogy az egedbe repüljön az egód, de lenézni sem kell magadat. Próbáld meg a legtöbbet kihozni magadból, és szerintem elégedett leszel!

2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egekbe*
2011. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!