Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora az átlag? (Kérdésed...

Mekkora az átlag? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

13 éves múltam, 75/B-s a mellem.

kicsi vagy nagy vagy normális???

mekkora az átlag?


2011. okt. 14. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség igaziból az átlag... :D

Tök normális egyébként ez 13 évesen.És ha minden igaz akkor nem kell nagyobb melltartó méret még több ideig mert még pont jó lesz a 75B-s melltartóba :) Mondjuk nem is nagyon számít.Fiúkat komoly kapcsolatnál nem érdekli,és az a lényeg h a gyereked miatt legyen valamekkora .)

2011. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, de még csak 13 éves vagy és nem értem, hogy minek agyalsz már ilyenkor ezen. Én 19 vagyok és szintén akkora van, mint neked.
2011. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

átlagos. nekem is ekkora volt 13 évesen. most 75C van, meg vagyok vele elégedve.

19L

2011. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de nekem 27évesen 80/A-s mellem.
2011. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
heh jó neked.. :') nekem is ekkora van és 17 vagyok! hát az osztálytársaidon látod de szerintem átlag.
2011. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!