Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek igazi körmök? (Kép lent! )

Ezek igazi körmök? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 21. 17:12
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
de hogy igazi
2011. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom te melyik bolygón élsz, de ha neked így néz ki egy igazi köröm kíváncsi lennék milyen egy mű.
2011. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Mért n? Egyik osztálytársamnak is olyan erős a körme hogy még 1 centisen sem kezd el töredezni. Nagyon durva. Neki is van legalább akkora körme mint ami a képeken van. 16/L
2011. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dirtboy ***** válasza:

ma 17:27

nézd már meg, a második linkben lévő kéz hüvelyk ujján a köröm milyen magasan van,látszik hogy rá van építve az igazi körmére.

hiába hosszú valakinek a körme, attól még nem fog így kinézni.

ne én magyarázzam már ezt neked fiú létemre.

jól nézünk ki, még én magyarázom egy lánynak :)

2011. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne fárassz,már hogy a picssába lehetne ez igazi???
2011. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elősözr nekem is műnek tűnt,de láttam egy pár videót a youtube-on,amikor épp festi ki a körmeit és nagyon is igazinak nézett ki.

Ha nem hiszitek el írjátok be youtube-ra,hogy One stroke nail art : les pétales ronds / round petals !

2011. okt. 21. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős a körmöm, és ha ilyen hosszúra megnövesztem, nagyon sokáig bírja. :) De ilyen sz*rokkal ki nem festeném...
2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz egy-két ötletet adni,hogyan tudnám megnöveszteni?

Nekem sajnos mindig betörik,de úgy szeretnék ilyen hosszú körmöket,mert nagyon tetszenek.

2011. okt. 21. 18:49
 10/13 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet igazi :)) nekem is ha akarom megnől ekkorára, 1x volt már ennél nagyobb is, de csak a hüvelykujjamon..sokat gyakoroltam már a kifestését ism, ugyhogy már az is jól megy, és ha ezek megvannak, akk nagyon szép körmeid lesznek.Volt hogy már megkérdezték tőlem hogy műkörmöm van e, mivel annyira szép volt..
2011. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!