Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves fiúnak milyen tetoválá...

18 éves fiúnak milyen tetoválást érdemes csinálnia? Lányok nektek milyen tetkók tetszenek egy fiún és hol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:40
 1/7 anonim válasza:
64%

A f*szodra egy annál kissebbet, hogy legalább nagynak tűnjön ha már nem is az -.-"


üdv.:Veronika akibe még bele se találtál

2011. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod pontosan, hogy milyen tetoválást akarsz és hová, akkor ne csináltass! Divatból nem érdemes, később megbánod. A varrásnak csak akkor van értelme, ha neked fontos, személyes. Akkor pedig nem itt kérdeznél róla.
2011. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
100%

előbb még nőjön be a fejed lágya, majd ha ez megtörtént majd utána csináltass maradandó dolgokat magadon.

18évesen még jól elcseszheted magad egy gagyi tetkóval ami most még jónk tűnik de később megbánod majd.

2011. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elrettentésnek olvasgasd először ezt az oldalt:

[link]


Divatból ne tetováltass.

2011. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a tetoválásokkal,sőt,kifejezetten tetszenek,persze nem mindegy,hogy mit tetováltatsz magadra.Szerintem csak akkor csináltass,ha valami számodra jelentéssel bíró motívumot,esetleg szöveget szeretnél,amit később nem bánsz meg.
2011. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felteszel ide egy ilyen kérdést, akkor nem kéne még csináltatnod. Főleg ne azért csináltass, mert a lányoknak tetszik:). Várj még pár évet sztem.
2011. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 No Lo Lamento válasza:
100%

Igaz van előttem válaszolónak. a tetoválás nem arról szól hogy tetszél a lányoknak, hanem ez az önkifejezés egy elég különleges és tartós módja. azt hogy mit és hova neked kell eldöntened mert egy életre rajtad marad.

amíg nem vagy biztos ebben a két ominózus kérdésben, hogy mit és hova addig ne csináltass mert megbánod!

2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!