Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hatásos az Abtroni...

Szerintetek hatásos az Abtronic X2 fitneszöv?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LoL! Még egy balek!
2011. szept. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, hatásos, ha feleslegesen akarsz pénzt kidobni, és hülyét akarsz csinálni magadból. :D
2011. szept. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert neten sok jót hallani róla
2011. szept. 12. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:

A neten mindenről lehet sok jót olvasni,sőt sok rosszat is csak a megfelelő helyen kell keresni!


Gondolom ennek az övnek van honlapja,még jó hogy ott agyondícsérik. De vannak fórumoldalak ahol valós emberek beszélgetnek,mit ez ilyen helyeket tudnál hasznos értékelhető infókat kapni.

De ahogy látom itt nem sokan próbálták:)

2011. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megint én:)


[link]


Kb 10éve nekem vol ez ilyen izomstimulálós vackom,egész nap rajtam volt,akkor mg hittem a csodákban,de nem segített semmit. Sőt volt hogy nagyon durván megégett a bőröm tőle és sokái foltos és csúnya volt. És azóta lett fémallergiám is,a hasamon,szóval a fémcsatos övek és a köldök piercingek felejtősek.

2011. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én itt olvastam róla

[link]


De akkor inkább lemondok róla

2011. szept. 12. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondj le róla,elég drága is. Én inkább ennyi pénzből vennék egy szobabicajt vagy egy használt eliptikus trénert és azon dolgozgatnék.


Tudom ez nem hangzik túl jól,de hidd el hogy ez legalább 100% hatásos!

2011. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szobabiciklim van azt használom is.Csak azért gondolkodtam el ezen az öven mert vaterán már 5000Ft-ért oda adják
2011. szept. 12. 11:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Na szófosásom van:)

Még annyi hogy ha ez az öv olyan hatásos lenne hogy mindenkit izmossá és feszessé tenne,azt hiszed bárki is eladná ezt a "csúcscsodaterméket"? Pedig rengeteg eladó használt öv van,vajon miért?:) Mert nem ér semmit...

2011. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van!!
2011. szept. 12. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!