Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket nagyon zavar,...

Fiúk, titeket nagyon zavar, ha egy lánynak nagy az álla o. O?

Figyelt kérdés

mármint nem az,hogy nagy,csak ilyen kerek vagy nem tom....és szemből nem látszik,csak így oldalról.....meg így profilból ilyen tök hülye fejem van, a szemem túl kicsi és ilyen sunyinak látszik,az orrom is oldalról ronda,a szám is ...:S és persze a nagy állam....de szemből azt mondják,szép vagyok


ez nagyon zavaró?


amúgy nem mintha pasiznék vagy valami,csak ha eljutnék odáig,hogy lenne pasim,félek,hogy nem tetszenék neki,mert oldalról ronda vagyok


szerintetek?


14/l


2011. okt. 23. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

nyugi, én sem tetszem magamnak oldalról, mert úgy olyan pufi az arcom :P de nekem is mondják, hogy szép az arcom, így hiszek nekik :D egy fiút meg szerinted érdekli az állad? ha tetszik neki az arcod, észre se veszi, hogy picit nagyobb az állad ;)

(bocsi a sok szóismétlésért :P)

2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :D mondjuk igen,ez igaz...:) csak azért jutott ez most eszembe,mert a suliba tetszett egy srác,de még neki se kellettem,mert pont hogy ezért csesztetett,mert szerinte akkora az állam,mint a cipője orra...
2011. okt. 23. 11:41
 3/11 Bogee123 ***** válasza:
100%
Nekem is kerekdedebb az arcom, de nem azért mert van rajta egy kiló zsír, hanem mert a csontozata olyan az arcomnak:) Ja és picit husis, rugalmas. Kiáll a szemem alatt az arccsontom és ez néha zavaró, de néha szeretem, hogy nem hegyes, keskeny arcom van. A kerek forma cuki:) Legalábbis sokan állítják.
2011. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de az a baj,hogy nekem, nem kerek az arcom,hanem még ilyen szögletes,karakteres....szóval szerintem 100 emberből tuti szembetünök xd szóval én még azt se igazán mondhatom el magamról hogy cuki vagyok :|
2011. okt. 23. 19:14
 5/11 Bogee123 ***** válasza:
100%
nembajaz...bár nem előnyös arcforma, akkor is találhatsz megfelelő hajat.;)
2011. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi :D


igen,csak az a baj,hogy még régebben le lett vágva a hajam (azaz a nővérem akarta levágni és megengedtem neki...) és azóta úgy csinál a hajam,hogy nő vagy 2 centit és itt megáll


ráadásul ha hajat is mosok,utána vagy fél órával később már ilyen tök hülye alakja lesz....és tökre pufi fejem lesz tőle :S és növeszteném,de nem nő egyszerűen....bár ez most nem ide tartozik :D

2011. okt. 26. 19:29
 7/11 mus musculus ***** válasza:
100%
Hallod, küldj már egy képet, annyira szar nem lehet a helyzet.:D
2011. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem tudok képet küldeni bocs xd


de amúgy elhiheted,nagyon durva...


olyasmi mint a nőcinek a képen:

[link]


csak nekem nincs olyan nyúl-szám vagy milyen...

2011. nov. 1. 08:42
 9/11 mus musculus ***** válasza:
100%
Ebben semmi durva nincs, én szarabbul nézek ki oldalról. A szám tiszta gnóm, az orrom görbe, túlsúlyomból fakadóan van egy kis tokám is, ill. profilból még szembetűnőbbek a húsos orcáim.:D Mégsem szólt még be miatta senki.
2011. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem már beszóltak érte o.O de amúgy nekem is van tokám,pedig nem vagyok kövér,max egy pici felesleg van rajtam,de azon dolgozom már....érdekes :)
2011. nov. 1. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!