Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha egy lánynak...

Titeket zavar ha egy lánynak szépen ápoltak a körmei?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki utálja ha egy lány bármit is csinál a körmével legyen az körömlakk, vagy hosszú körmök :D Én sem vagyok a körömfestés híve de nemrég megcsináltattam a körmeim mert így kevesebb a gondom vele -->

[link]

Szerintem nőiessé teszi a kezet, nem gátol semmiben, könnyű karban tartani és nem annyira durva... (a saját körmömre csináltattam, műanyag nincs rajta csak zselé)

Fiúk ez nem számít "ribisnek"? Tetszik nektek?


2011. máj. 30. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribis, szép. Semmi baj nincs vele.
2011. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/L :)
2011. máj. 30. 22:48
 3/19 anonim válasza:
100%
én imádom ha a barátnőm elmegy műkörmöshöz. nevessetek ki de alig várom a szexet amikor találkozok vele, alig várom hogy eljussunk az orál részéhez és megfogja a péniszem. én szeretem a műkörmöt, de mindennek van határa (tudom, valakinek meg van útlevele...). azmár undorító ha valakinek 2cm hosszú a körme.. na az a k urvás!
2011. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
79%
Azt imádom, mikor a macám sz.pás közben a műkörmével finoman kaparássza a herémet! Oltári jól csinálja! :)
2011. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát ezek azért elég durvák már:

[link]

[link]

2011. máj. 30. 22:52
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
örülnék ha ezzel csapnád ki.
2011. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azért csináltattam hogy 17 évesen több fa*szt fogjak mint kilincset :) Hanem mert csinosabbnak találom :D
2011. máj. 30. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
egyet is lehet sokáig.... ja ez még nem jutott eszedbe,... mondjuk ahhoz gondolkozni is kellene....
2011. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de az intelligens hozzászólásodból nem az esett le hogy komoly kapcsolatra céloznál :) Nem csapom ki csak úgy akárkinek lehet furcsa.
2011. máj. 30. 23:17
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
nekem az se tetszik amit csináltattál, és azok sem amiket belinkeltél... mért nem lehet egyszerűen kifesteni? a fekete körmök szexik...
2011. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!