Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik hormonális/gyógyszeres...

Létezik hormonális/gyógyszeres mellnövelés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan (akár hormonális) gyógyszernek minősülő, tehát vényköteles készítmény, amivel a mell méretét lehet (nem drasztikusan) megnövelni? 86 centi a mellbőségem, de örülnék, ha kicsit nagyobb lenne, viszont - mint a legtöbb ember - egy rézpénzt se adnék a piacokon kapható mindenféle csodaszerekért. Értelmes, orvosilag elfogadott megoldás érdekelne. Nem félek a hormonkészítményektől, csakis az érdekel, hogy egyáltalán létezik-e ilyesfajta gyógyszer.


Nuvaring fogamzásgátlót használok mellesleg - ha ez van a dologra valami kihatással.


A válaszokat előre is köszönöm


2009. máj. 4. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

létezik, leginkább ha fogamzásgátlót szedsz, ami serkenti az ösztrogén és pregreszteron termelődését a szervezetben, vagy fitohormonokat tartalmaz, azaz helyettesítőket, amik kisebb mennyiségben is ugyanolyan hatákonyan hatnak a szervezetre. A dokinak mnod meg mi a gondod, és direkt olyan bogyót fog írni, mai erre jó. De nem biztos, hogy közbe nem hízol tőle. Meg ugyanaz a gyógyszer mniden szervezetre másként hat, tehát múlik a genetikán. vannak gyógyszernek nem minősülő mellékhatás nélküli táplálékkiegészítők. a Beauty Breast pl. Én szedtem a kapszulákat, igaz csak egy hónapig, mniden nap két három szemet, meg ittam mellé sok tejterméket stb. de semmit nem használt. az ilyen gyógyszereknek gabona tartalma van, ha rost gazdag ételeket eszel és magvakat pl .: búza, korpa, szotyi, szezámmag, len, korpa....

és megfelelő mennyiségú szénhidrátot veszel magadhoz (kenyér, zsemle) ja és a vitaminok tápanyagok amit szedsz megfigyeled hogy vízben vagy zsírban oldódnak e, ha vízben akkor üdítőt igyál sokat, ami zsírban ahoz meg egyél húsokat, zsíros kenyeret, mert csak akkor hatnak.

A cici méretében és tartásában nagy szerepe van a helyes testtartásnak. Mindig húzd ki magad.

Ja és ne gyúrj mellre, mert a mell izom erősítő gyakorlatok a puha szöveteket csak lefogyasztják, elégnek, a cici az első ahonnét lemegy a "felesleg" és oda megy vissza a legnehezebben.

Nos én olvastam neten és találtam egy gyakorlatot, ami segített kicsit nekem.

Masszázs: a lábujjadtól az egész lábfejedet a bokádig dörzsölgesd, tornáztasd meg, utának övetkeznek a vádlik a síp csont tájékánál, aztán felfelé haladva kezd el a hónalj zugot masszírozni, a hajlatot, a mellbimbó alatti részt függőlegesen, a mellkasod közepét, tehát a két mell között, ahol a szegy csont van. Végül a csuklód belső felét a tenyér alatti részen, a balt és a jobbot is. Naponta egyszer kétszer végezd el ezt a gyakorlatot két hétig. Hét három havonta érdemes megismételni.

De mellette ha lehet ne fogyókúrázz. Ez a kis edzésprogram napi fél órába teljen. Agyébként akinek kicsi az önbizalma és depresszív, annak megváltoznak a hormonjai, és a psyché is befolyásolja a mell növekedést, főleg ha a stressz gyermek és pubertás korban érint valakit. A rokonaim többsége nagy mellű, fejlett csajok voltak, és én depressziós vagyok 12 éves koromtól kezdve, érett voltam, de mégis elöl deszka hátul léc. A 10-12 éveseknek sokszor nagyobb mellük van mnit nekem most. A-s melltartót hordok, máramikor hordok. A push up szivacsos melltartók sokat segítenek :)

hízni szeretnék, hogy kitáguljon a bőröm, és ha fogyok utána még ha lógna is a mellem, legalább lesz mit felnyomni a melltartóval :) úgyis csak a barátom látja a testem :)

Bár nem hinném hogy ez a kis cici valaha lógni fog. Elvileg a pasik jobb szeretik a természetes, kicsi, de formás és feszes ciciket, mint a nagy lógó melleket, tőgyeket. Amúgy a terhesség és a szoptatás alatt nőhet egy két kosárnyit is a mell :)

2009. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van kainek a Yadine től és a novynette fogamzásgátlótól nőtt meg a melle, és nem is ment vissza utána.

A neten a különféle tablettákhoz oda van írva az összetevője és a mellékhatása is, ahol azt látod, hogy mellnagyobbodást és mell mirigy burjánzást okozhat (persze nem rosszindulatú) ott valószínű a mellnövekedés.

2009. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem a Yadine-tól abszolút nem nőtt semmit,viszont a Diane 35-től akkorát... a fiúk csak néztek. :) A gond csak az,hogy ahogy abbahagyod,visszamegy. :(
2009. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
akinek egy két kosárral megnőtt a melle, annak kétlem hogy pár év gyógyszerszedés után visszamenne eredeti állapotra, főleg, mert akkor már nagyopn megnyúlott a bőr, maximum kicsit lógni fog.
2009. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!