Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsiában vannak a legszebb nők?

Ázsiában vannak a legszebb nők?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Na azért gyorsan tegyük hozzá hogy Ayumi Hamasaki-t sem a természet formálta ilyenre... Nem lehet azt állítani hogy itt vagy ott vannak a legszebb nők, egyrészt mert ízlések és pofonok, nem mindenkinek ugyanaz a típus tetszik, másrészt mert mindenhol vannak szépek és kevésbé szépek is. "


egyetértek.

2011. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
úr isten, mekkora fail : DDD
2011. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka a szép köztük...
2011. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utánanéztem ennek az Ayumi Hamasaki-nak, mert azt hittem végre tényleg vm gyönyörű távol-keleti lesz, de helyette egy olyan arc néz vissza rám, mint minden japáné. Számomra ez pl nem szép és nagyon kiábrándító, hogy arrafelé ilyen fejből van egy millió... -.-

Sajnálom az ottani pasikat!

2011. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondoltam. [link]
2011. okt. 31. 07:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Van köztük egy-két szép, mint ahogy minden európai, amerikai stb. országban. Csak annyi a különbség, hogy a távol-keletiek jobban hasonlítanak egymáshoz. :)
2011. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Valóban elég nehéz átfogó választ adni, de vegyük sorra:

A Távolkeleten ott vannak a japán és koreai lánykák, nemkülönben a malájok, ők tényleg nagyon szemrevalóak (tudnak lenni).

Indiában is van pár kiemelkedő szépség, de az indiaiak úgy általában nem jönnek be.

A Közel-Kelet: hááát, ki tudja mi rejtőzik a csador alatt?

Röviden ennyit Ázsiáról. És akkor a riválisok:

Afrika: nem az eseteim. Na jó, itt is vannak kivételek. Persze az általam szépnek tartott feketék általában nem teljesen feketék, hanem csak fele vagy negyedrészben. Mellesleg kérdem: A Seychelles-szigeteket Afrikához számítjuk, ugye? Érdekes Madagaszkár esete, ott vannak szép lányok, de a helyi népesség részben ázsiai eredetű, szóval ha Afrikán belül pont őket emeljük ki, akkor az erős érv Ázsia mellett.

Latin-Amerika: No igen, ők világhírűek. Most erősen afelé hajlok, hogy mellettük tegyem le a garast. Érdekes egybeesés (vagy talán nem is véletlen?) hogy itt is nagyon kevert a lakosság, mongolid, europid és negroid elemek vegyültek.

A végére hagytuk Észak-Amerikát, Ausztráliát és Európát, szóval a fehér embert. Nehéz magunkat objektíven szemlélni, hiszen nap mint nap ezt látjuk, míg a többi egzotikumnak minősül.

Tudod mit, én most némi tűnődés után a latin-amerikaiakra voksolnék. De nagyon hangulatfüggő, máskor lehet én is Ázsiát mondanék.

2011. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

igen, igen.

az ázsiai lányok után nekem az indiai és a latin amerikai lányok a kedvenceim.

dél amerikai lányok mindig folyamatosan nyerik a világszépe versenyeket.

2011. nov. 3. 09:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szeritnem ez hülyeség így megmérni. Mivel van aki szinte nem is magyar egy csomóan mégis itt élnek mivel régen a üknagyanyjuk idejött aki pl. szlovén volt azt összeházasodott egy idejött franciával pl. szóval én is pl. alig ütöm meg a 60% magyarságot. Persze az a magyar akinek a lelke magyar de ez most nem ide tartozik csak hogy ne essék félreértés. Szóval arra akartam rávilágitani hogy nem mindenki magyar aki itt él. Meg még azért is mert mindenkinek más az ízlése. Meg mert minden nő teljesen más vagyis most hogy vegyük? 2 milliárd nő ázsiában 1 milliárd európában pl. Most úgy vegyük hogy köztük európai vagy ázsiai a legszebb vagy az átlagszépséget főlleg ezt azért hülyeség venni mert nem mindenkit láttunk. Talán úgy lehet legjobban venni hogy kik a legszebb arcúak. De ez is mindenkinek más. És a feje is más az embereknek. Most angliába biztos van szép meg csúnya lány is mondjuk nekem. és mind2-en 100%-os angolok mondjuk. Lehet mindkettőnek hasonló színű a bőre, haja, szeme attól még lehet valaki az én szemszögömből rosszabbúl sikerült. Szóval ez egy BU_ZISÁG összehasonlítani:D
2011. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

23:30:

Abban igazad van, hogy nem lehet egzakt módon definiálni a szépséget. Tehát nem lehet azt mondani, hogy ezek meg azok az arányok harmonikusak, és ha az illető ennyi cm, annyi kg, és x cm-re vannak a szemei, akkor szép. Elvileg lehetne keresni egy etalont, és matematikailag meghatározni a méreteit, aztán vizsgálni az attól való eltérést, de igazad van abban, hogy ez nem működne, mert teljesen szubjektív már maga az értékelési szempontrendszer is.


Az azonban, hogy egzakt módon nem mérhető valami, nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem mérhető. Itt jön be a közvélemény-kutatás és a statisztika. Vagyis: az emberek nagy átlagban mit gondolnak egy adott nemzet leányainak esztétikumáról. És ha így közelíted meg a kérdést, akkor máris tehetsz bizonyos megállapításokat: az angol nőket pl. általában rondának tartják, míg a latin-amerikaiakat szépnek. Az ázsiaiak megítélése széles spektrumon mozog, nagy a vélemények szórása. Stb.

Ez a kérdés is egy ilyen felmérés kicsiben, csak nyilván nincs elég válasz ahhoz, hogy reprezentatív legyen. Igazából több millió embert kéne megkérdezni világszerte. A szociológiának és a közvélemény-kutatásnak is megvannak a maga szabályai, hogy mely felmérései módszerek számítanak objektívnek, pontosnak, reprezentatívnak és tudományosan elfogadhatónak.

A Bu..ság meg az lenne, ha a legszebb férfiakról elmélkednénk.

2011. nov. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!