Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsiában vannak a legszebb nők?

Ázsiában vannak a legszebb nők?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, bárcsak olyna okos lehetnék, mint te! Komolyan!


A kérdésre válaszolva pedig, nekem nem tetszenek az ázsiai nők. Ez nem azt jelenti, hogy utálom őket vagy hogy rondák, nem. Van köztük szépek, csak nekem olyan egyformák, mert ahogy itt írta valaki; ott több az egymásra hasonlító ember. (Nem jól fogalmaztam meg...)


Valójában tényleg ízlés kérdése, de ahogy az utolsó írta, megtudhatjuk hogy átlagosan kinek mi tetszik.

Igaz én nő vagyok és lehet, hogy ezért gondolom így. Nekem sem az indiai, sem a japán, sem a kínai nők nem "tetszenek", ugyanakkor nem vagyok egyik nemzetiség mellett. Minden nemzetiségben vannak olyanok, akik kiemelkedően szépek, és vannak, akik nekem nem tetszenek és az én szemszögemből "rondák". Tehát nem vagyok egy nemzetiséggel sem, mert a német szőke hajú, kék szemű, piros arcú lányok sem "jönnek be", de én szépnek tartom a latin-amerikai nőket, főként a brazil nőket.


A közvélemény szerint, a latin-ameirkai lányok a legszebbek, vegyük példaként, csakhogy ismert személyt említsek, Jennifer Lopez-t. Szerintem gyönyörű arca van, sőt, nem csak az én véleményem, egy magazin valamelyik évben a világ legszebb nőjévé választotta. Persze ez túlzás, de valóban fanasztikusan néz ki.


A lényeg az, hogy szerintem ez egyénfüggő és ha megkérdeznénk sok-sok embert, akkor valószínűleg a sjaát országaira szavaznának - vegyük például a magyarokat! Igaz, hogy ízlésfüggő, de nagyban mondhatjuk, hogy mi azt állítjuk (és állítólag más országok is), hogy nálunk élnek a legszebb nők. Egy nép kitart önmagáért, lehetséges, hogy a spanyol férfiak a spanyol nőket látják szépnek, mert ők azt szokták meg, ők ott élnek és nem biztos, hogy nekik bejönnek az ázsiaiak.


Valójában, az én véleményem egy vicc, mert nem tudok okosat mondani, de ez a véleményem - ízlésfüggő!

És hogy éljek az egyik kommentelő válaszával; "mindenhol vannak szépek és kevésbé szépek" és "nem minden modellt formálja a temrészet ilyen széppé". Jennifer Lopez-nek is nyolcvan botox-kezelésen eshetett át, mégis ő a "világ legszebb nője".

2011. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem mindegy, hogy egy ilyen:


[link]


vagy egy ilyen:


[link]


lányról beszélünk.

2012. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!