Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti befogtok öltözni...

Lányok ti befogtok öltözni halloweenkor? (ha igen akkor mit vesztek fel, milyen lesz a smink)

Figyelt kérdés
Meg vagyok hívva egy buliba és a jelmez kötelező,de semmi ötletem sincs,hogy mit vegyek fel,valami ötlet??
2011. okt. 24. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Halloween amerikai cucc, nem magyar. Értelmes ember nem majmolja azokat a barmokat.
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy lesz aki ezt fogja írni,direkt kérni akartam :P mindegy,köszi
2011. okt. 24. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy amerikai még egy magyar ember is jól érezheti magát egy ilyen buliban. Ez nem majmolás, csak lassan átvetté váló szokás. Nem értem mi bajuk van ezzel az embereknek, akik csak azzal tudnak jönni, hogy majmolás. Jó móka beöltözni, és nem az eredet a lényeg egy ilyen dolognál. Hülyeség ennyire erőltetetten védeni a nemzetet az új dolgoktól, más kúltúrától, ettől mindenki csak több lehet, kevesebb nem. Annyi dolgot átvettek már a magyarok és más népek is másoktól eddig, azok a dolgok is zavarnak? Azokról próbálsz nem tudomést venni? Fogadni merek, alig tudsz ezekről valamit, nagyon sok mindenen meglepődnél.


Hogy ötletet is adjak a kérdezőnek: gyilkos nővér, hulla, vizihulla, zombi, vámpír, boszorkány, halott menyasszony, ördög, fekete angyal, szellem, gyilkos orvos, hentes, kalóz, bérgyilkos, kaszás stb.

2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Addams familyből valaki, valamilyen gyümölcs vagy zöldség, félelmetes porcelánbaba.
2011. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vizihulla leszek, tettem is fel ezzel kapcsolatban egy kérdést. Vizes-zselés haj, tépett ruha, zöldes, hullafoltos testfestés, fekete szétfolyt szemek, fehér száj.
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A vízihullán az nekem is bejönne :D

utána is nézek,hogy hát ha van valami sminkes videó (elég szerencsétlen vagyok,ez van sajnos)

és köszi szépen a választ :)

2011. okt. 24. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Bár eleve szinte mindig feketét hordok, és eleve sokszor sminkelek feketével, úgyhogy túl nagy változás nem lesz. Valami vámpír félét tervezek, mert azt nem nagy cucc megcsinálni. Fekete ruhák(mint mindig:D), és erős fekete smink. Szerintem fekete csőgatya lesz rajtam, meg valami szexi fekete felső. Smink meg kb. ilyesmi: [link]
2011. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy országban két különböző kultúra nem fér meg.

18/f

2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél Joker-a Batmanből. Csak lányban :). Birod pl rózsaszínnel kifesteni a szádat piros helyett.
2011. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mus musculus ***** válasza:
91%
Amúgy nem amcsi, ők is úgy csórták a keltáktól.
2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!