Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete a hajam és szeretném...

Fekete a hajam és szeretném rézvörösre festeni szerintetek h lehetne a leghamarabb kihozni a hajamból ezt a színt? Mennyire károsodna?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 25. 18:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jajj nem dehogy is magamnak nem merném megcsinálni. de ez az h pont attól félek h ha fodrász csinálja akkor is leéghet a hajam :S
2011. okt. 25. 19:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Le bizony, nekem ő már leégette... (régebben)

Akkor miért kérdezted? Csak mert úgy tűnik, mintha magadnak akarnád! Egyébként ehhez szívató mester kell, pont azért, mert egy sima fodrász ehhez nem ért úgy, mint aki erre specializálódik.

2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból kérdeztem mert nem nagyon voltam képbe h ez h megy. de még párszor átgondolom h tényleg szeretném e a vöröset
2011. okt. 25. 20:26
 14/15 anonim ***** válasza:

A Garnier-nek egyébként van 'E0'-s néven kiszőkítő krémje, én ezt használtam, másfelet, +egy 60 ml-es 9%-os oxy-t és ha jól emléxem több, mint fél zacskó szőkítőport, és így a 3x-4x festett fekete hajamat középbarnás-vörösesre szedte le, olyanra, h kb. ilyet lehetett ráfesteni

[link]

De akkor mindegy, mert látom hogy írtad, hogy gondolkodsz még rajta, de ha tényleg csak egyszer lett befestve feketére, akkor nem nagyon lesz roncsolva a hajad ha kímélő eljárással szívattatnád le. Lehet, hogy a fodrász is csak szőkítőt krémet használ majd, az pedig amit én használtam önmagába nem roncsolja a hajat.(csak ha por és oxy is van hozzá, de nekem önmagában a krém nem lett volna elég a soxori festés miatt)

2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, bocsi, csak egyet használtam el, nem másfelet, csak előtte csíkokat csináltam bele, és azért emlékeztem 1,5-re!
2011. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!