Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Fiúk! Nektek tetszenek a kicsit ducibb lányok? (13 éves lány vagyok, tehát az ilyen korosztályom körüli fiúk véleményét kérem (13-16) )

Figyelt kérdés

Nem vagyok cérnaszál, mert van rajtam felesleg, de azért kövérnek se mondhatnám magam.:)) Hosszú, egyenes, barna a hajam és zöldesbarna a szemem. Laza stílusú vagyok, tehát inkább tornacipőt meg csőnacit hordok. Nem nagyon sminkelem magam, szerintem 13 évesen nincs szükségem rá.:) Van humorérzékem, sokat nevetek, ha pedig van vmi téma akkor bárkivel eltudok beszélgetni mindenféléről:)


A leírtak alapján nektek tetszenek az ilyesmi lányok?:)


2011. okt. 25. 19:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

:D

Még a fiúk mondták az osztályban:) De már ilyennel nem nagyon szekálnak és már nem is érdekel:)

Sokan mondják,hogy vékony vagyok meg hogy szép az alakom. Anyum például a vékony derekamat irigyli:) Nekem igazából már nincs olyan nagy problémám magammal, csak a pocakommal mert az van egy kicsi:) De az hamar lemegy:)

2011. dec. 7. 19:35
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Az a legkevesebb :D akik meg mondták azok irígykedtek rád ha lány volt akkor irigy volt ha fiú akkor pedig bejöttél nekik csak akkor gondolom neked nem tetszettek :D
2011. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 7. 20:53
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
az első képen szép vagy a másik 2-őn nem igazán..
2012. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan! Bárcsak ilyen szép arcom lenne! De az alakodat nem nagyon látni!!!!!!!!
2012. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Ugy tunik tenyleg nem nagyon vagy tisztaban a "duci" fogalmaval. Erdekes kerdest tettel fel.
2012. aug. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azóta már lefogytam...:) 54-55 kg lettem a 60-ról.
2012. aug. 9. 14:28
 18/25 anonim válasza:
27%
a képeket nemtudom megnézni mert szar ez az izzé vagynemtudom -.-" :D de az alényeg hogy én 14éves vagyok..és a leírás alapján tökre olyan mint te, csak nekem teljesen zöld a szemem. És az a tapasztalatom hogy igen..a fiúknak tetszenek az ilyen lányok :)) !
2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
20%
előző vagyok..megtudtam nézni a képeket..hát nincs szemüvegem..és világosabb a hajam, de szerintem szép vagy. :)
2012. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Duci, mi? Bele sem merek gondolni, miféle benga kétajtós szekrénynek tartanál engem ezalapján...
2013. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!