Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is van vele úgy, hogy ha...

Más is van vele úgy, hogy ha van valami csúnya rajta, akkor már nincs is kedve kihozni magából a "legjobbat"?

Figyelt kérdés
Két dolog van rajtam, ami miatt csúnya vagyok. Ezért egyáltalán nincs kedvem csinosítani magam-ill úgymond kihozni magamból a legjobbat. Nem sminkelek, ritkán járok fodrászhoz, azt is akkor, ha a végeket rövidítem. Olyan semmi ruhákban járok, nincs kedvem tornázni sem hogy "jó" testem legyen, hisz 162 centi magasan tornázhatok akármennyit, ha ilyen kicsi vagyok, és még csak mellem sincs csak A-s. Abba már belenyugodtam, hogy pasim em lesz, nem is akarok. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy más is így elveszti-e a kedvét, ha már látja-szép már úgysem lehet akárhogy igyekszik?
2011. okt. 26. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, én full nyomorék kiskamasz voltam, ráadásul a mai napig iszonyú fiús, és irigyeltem mindenkit aki szép. Szóval vért izzadva sportoltam, bújtam a netet smink-frizura-öltözködés tippek után kutatva, haj és bőrápolás blabla...

Én annyira akartam pasit, hogy az égvilágon bármit megtettem volna érte, hogy vonzóbb legyek a számukra. :D Nem mondom, hogy egy topten cica vagyok, de azért meg szoktak nézni, ha odafigyelek. Itthon persze én is sz.rok rá, hogy nézek ki, de utcára azért normálisabban megyek ki.

Szerintem ne hanyagold el magad ennyire. Neked is jobb érzés lesz, ha szép vagy. :)

20L

2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig pont azt kellene csinálnod, hogy ha tisztában vagy valamilyen "gyengeségeddel", akkor még inkább kiemeled más, előnyösebb tulajdonságaidat, még jobban rágyúrj ezekre.


Amúgy meg ez olyen viszonylagos. Lehet neked nem tetszik, hogy pl. A-s melled van, de lehet, hogy másnak meg tetszene.


Fel a fejjel! A hozzáálláson nagyon sok múlik. :)

2011. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Igen van:( Itt vagyok én.19 éves vagyok,de 15-nek nézek ki,mivel mellem az nincs,168 cm vagyok mellé 48 kg egyenesen undorító.Mint egy girhes anorexiás.És hát sajnos genetika...ha fejre állok se hízok meg.Azt mondták majd csak akkor hízok ha szülök..de ilyen undorítóan kinek kellenék már???Ráadásul az arcomat is utálom.Szerintem ronda vagyok,és még az orrom is bazi nagy:( Fújjj

És én is így vagyok h minek vegyek szép ruhákat,meg minek sminkeljem magam,ha igy is ugy is ocsmány vagyok.Ennyi :( Nem vagy egyedül.Rajtam csak egy plasztikai sebész segítene,de arra meg nincs pénzem.:S

2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
ez csupan onsajnalat. en 157 cm vagyok nincs tul nagy mellem megis adok magamra es a pasiknak bejovok. sminkelek, rendszeresen sportolok ami elonyos rajtam azt hangsulyozom. senki sem tokeletes de az nem azt jelenti hogy elvonulva sirunk a kegyetlen sorsunkon.:))))))
2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Kedves kérdező, annyira csak nem vagy csúnya ,hogy ne legyen pasid!


Fel a fejjel!

2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

13-14 évesen azt hittem, örökre olyan ronda maradok.

Aztán egyszer eldöntöttem, hogy változtatok:)

És nagyon is meglett az eredménye:) Nem kellett hozzá más, csak hajvasaló (mert amúgy kegyetlen lenne a hajam, a rondábbik hullámos fajtából való..), szemöldökszedés, pattanások eltüntetése és némi smink. Most 19 vagyok, és már kezdem lassanként bátran kijelenteni, hogy sikerem van:)) Sokaknak tetszem, ami nekem rohadtul furcsa még mindig, mert bennem a 4-5 évvel ezelőtti állapotok és szekálások nagyon mély nyomot hagytak...:(

Sőt, akkoriban 163 centihez voltam 63 kg, ma 173 centihez vagyok ugyanennyi.:)

MEGÉRI, hidd el, és a te lelkednek is jobb érzés, ha igenis teszel a szépségért:)

2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nem ezen múlik hogy lesz e barátod vagy sem. Amúgy 162 cm nem kicsi hanem átlagos magasság. Ezt nem vígasztalásnak mondom, tényleg igaz. Én is a körül vagyok és kb mindig a tornasor közepén voltam. A mell...nem számít annyit mint te gondolod. Amúgy a torna se csak arra jó hogy jó tested legyen. Szórakoztató is és a stresszt is levezeti. Fel a fejjel! Amúgy szerintem te tök jól nézhetsz ki, csak nincs önbizalmad. És még annyit: A legtirpákabb csajok is állandóan bepasiznak

2011. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nem így vagyok ezzel,azért ennyire nem szoktam magamat elhagyni.Az, hogy ha véletlenül nem kell elmennem 1 napig sehova,és itthon nincs megcsinálva a frizurám,melegítőben vagyok még nem jelenti azt, hogy elhagyom magam.Csupán kényelmesen vagyok itthon.Viszont akárhova is megyek,mindig az alkalomnak és a stílusomnak megfelelően próbálom kihozni magamból a legjobbat.Szerintem ez a helyes.Én úgy érzem magam jól(pedig tudom,hogy sosem leszek tökéletes,hisz senki sem az!),ha kisminkelem magam és csinosan fel vagyok öltözve(relatíve,kinek mi ugye.)Elfogadtam magam,tudom milyen az alakom,mit nem lehet megváltoztatni, de ettől függetlenül nem látom magam állandóan csúnyának. Ha nem tennék ezért semmit, szerintem ez minden egyes részére rávetülne az életemre.Ez pedig nem vezetne jóra.

Amit te leírtál az olyan, mintha céltalan lenne minden cselekedeted azon kívül is,ami a külsőségeket illeti...Próbálj változtatni, hidd el megéri.Ha egy kicsit is jobban érzed magad a bőrödben, az élet különböző területein is pozitív változások történhetnek...

2011. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hülye vagy! Mindenből lehet szépet kihozni. Ha nem vagy egy bányarém és nem vagy Kvazimodo, akkor nincs más dolgod, mint igen is oda figyelni magadra, adj magadra. Nehogy azt hidd,hogy szépnek születni kell. Csak rajtad múlik, hogy milyen frizurát hordasz és milyen ruhákban jársz. Én állítólag jól nézek ki, van aki azt mondja, hogy ha egy krumplis zsákot húznék magamra akkor is jól néznék ki, de néha úgy fel tudok öltözni, hogy rám se néznek, néha meg úgy meglepem az embereket, hogy akkor meg rám sem ismernek. Szóval a ruha teszi az embert és a nőnek a koronája a haj. Ne panaszkodj, hanem tegyél magadért.
2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mit mondott Willy herceg, amikor Kate állítólag nagyon elkeseredett, hogy kicsi a melle és nem nő? "Minden fölösleges, ami egy marokban nem fér el." :)

Vannak fiúk, akik iszonyodnak a nagy mellű lányoktól: A nagy mell a legtöbb esetben rendkívül szimpla egyéniséget és üres fejet takar. Tisztelet a kivételnek.


162 cm-sen, vékony, törékeny, karcsú kislányos lányként nagyon is vonzó lehetsz, ha odafigyelsz magadra. Különlegesen vonzó. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, teljes egészében! Ne a hibákat keresd, hanem azt, ami szép rajtad, és azt emeld ki, ami pedig nem tetszik, azt palástold. Nem kell full-smink, nem kell nagyestélyi - olyan kevésből és meg lehet oldani azt, hogy ápolt és vonzó legyél!


És csak hogy tudd: nincsen tökéletes ember. Minden embernek van hibája. Pontosan a hibáink tesznek minket Emberré.


Ha neked nem lesz fiúd, az a fejedben dől el - nem pedig a magasságod és a melled nagysága fogja elriasztani a srácokat.

2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!