Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eredeti lehet-e vajon ez a...

Eredeti lehet-e vajon ez a parfüm a Vaterán?

Figyelt kérdés

[link]


furcsálom, hogy ilyen olcsó, bolti ára közel 3szorosa ennek


2009. máj. 4. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy ez pont eredeti-e, de a tesóm egyszer megjárta. Vett egy parfümöt amiről azt írták, hogy gyümölcsös illata van (korábban volt neki egy, de elfogyott, és imádta ezért pótolni szerette volna), csakhogy amikor kihozták, olyan klasszikus illata volt, még csak nem is hasonlított az eredetihez, és 1000 forintba került. Nem tudom, erről mit gondoljak, ha tényleg háromszorosa az eredeti ára, akkor nem hiszem, hogy igazi.
2009. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ez az eladótól is függ. Érdemes megnézni, hogy milyen véleményeket írt róla a többi Vaterás!

Példa: én éppen most adtam el a Vaterán egy eredeti Elizabeth Arden parfümöt (dobozban) egy ezresért, aminek 4-5 ezer körül van az ára mindenhol. Ajándékba kaptam, és nekem nem jött be az illat, viszont úgy voltam vele, hogy talán másnak tetszik.

2009. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eredeti, elég jó referenciái vannak az "eladónak".
2009. máj. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!