Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kék színü kontaktlencsét...

Dm.Tenty. kérdése:

Ha kék színü kontaktlencsét rakok a barna szememre akkor meg fogja színezni ugy hogy az ténylegesen kék legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2011. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, vagy teljesen természetellenes lesz vagy félig barnás és valószínű, hogy a pupillád körül ki fog látszani az eredeti.


Fel kell próbálni, én nem rendeltem, hanem elmentem élőben megvenni és addig próbálgattam, míg találtam olyat, ami takarja az eredeti színét nagyjából.

2011. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

mármint az alap barnát?

mert ha arra gondoltál akkor: úristen!!te tényleg ennyire..?már bocsi de ez lehetetlen.

2011. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát tiszta világoskék nem lesz, de ilyen barnáskékes, középen barna... ha mondjuk szőke a hajad és világos a bőröd akkor oké, de sztem inkább zöldet próbálj az természetesebb lesz.
2011. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!