Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik legyünk farsangkor?...

Mik legyünk farsangkor? (Tudom még messze van. :D)

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek lécíí.:)) Én a zombira gondoltam van is egy jó ötletem.:DD de lehet h nem válik be de remélem!:) írjatok lécíves ötleteket ,ami vicces.:DD 37-en vagyunk hetedikesek .
2011. okt. 28. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

én Pallas Athénének akarok beöltözni.


19L

2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hűű, hát nekünk műsort is kell mellé csinálni, de 7ben íreknek öltöztünk be ( és táncoltunk. xD) a másik osztály michael jackson thrillerére táncolt és zombinak öltöztek, hihetetlen jól csinálták meg. o.O smink, haj, ruha, stb. szóval ha ügyesek vagytok az jól mutat. ja meg hát keringőztek, amit szerintem a 8adiknak kéne, de mind1... -.-
2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb jelmez a hajléktalan jelmeze. Lehet írni humoros jelenetet, lehet koldulni a közönségtől. Szerintem buli!
2012. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!