Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet hinni az anyukáknak...

Lehet hinni az anyukáknak mikor azt mondják szépek vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem is tudom... az biztos, hogy szép arcom van, de a sok pattanás, megy a szemem alatti vashiányjelző...

az anyukák őszintén mondják azt a gyereküknek hogy szép, vagy csak biztatni próbálnak?


2011. okt. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából néha őszinték de biztatni is jól szoktak.
2011. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem egy jó anyukának a gyermeke az ő szemében mindig szép, mert az ő gyereke, még ha mások azt is mondják hogy nem szép. Egy jó anya mindig őszinte a gyerekéhez, és ha azt is gondolja hogy nem szép akkor nem azt mondja hogy kislányom/fiam nem vagy szép, hanem megpróbálja szépen megfogalmazni és segíteni a gyereknek hogy elfogadja önmagát.

13/L

2011. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet hiszen a szülõk szemében mindenkinek a gyereke a legszebb.Nekem pl.az anyukam soha nem mondta, hogy szép vagyok. Csak a 2 lanytesómnak. En nem is foglalkoztam ezzel. Végülis az emberektõl kaptam visszajelzést és, hogy én vagyok a szebb.Sajnos ez még a mai napig is igy van.
2011. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert elfogultak. :)
2011. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
el lehet, ha tényleg szép az illető :D
2011. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem bunkón a képembe mondta hogy ronda vagy néztél már tükörbe? és azt pont a tablócuccos elött, hát nagyon rosszul esett mint ne mondjak...ígyis nagyon kevés önbizalmam van meg minden :( 15 L
2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!