Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig fejlődnek...

Bogee123 kérdése:

Hány éves korig fejlődnek kilóban, magasságban és alkatban átlagosan a lányok?

Figyelt kérdés

12 és fél éves vagyok és már a csípőm szélesedik, nő a mellem, jönnek a pattik is megminden..áá szörnyű:) de tudom, hogy fejlődök. Közepesvagyok így súlyilag, de nincsen olyan keskeny derekam mint az átlag nőknek. Azt szeretném tudni, hogy a fejlődés megállása átlagosan meddig tart? Vagy öröklődik? Mert a nagymamám 14 és fél éves kora körül állt meg a fejlődésben, koraérő volt.:)

Jó lenne tudni, hogy egy hájas malacka leszek vagy ha táncolok éveken keresztül és rendesen eszek megmarad a közepes alakom.

Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. okt. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én magasságban kb. 16 éves koromig (177 cm vagyok), súlyban meg 18 éves koromig nőttem (60kg), azóta tartom. De a súlykérdés nem ilyen egyszerű, az ugye bármikor változhat :)

21/L

2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, étkezz egészségesen, és nem lesz semmi baj a súlyoddal. Fontos, hogy lehet ÁTMENETI kis rövid idő, amíg lesz rajtad pár kiló plusz a hormonok miatt, vagy egyszerűen csak a megváltozott, nőiesedő 'új' alakod miatt fogod magad "kövérnek" látni, DE ne kezdj esztelen fogyókúrába.
2011. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát az átlag fejlődés úgy 15-16 év körül ér véget? Táncolok meg lehet, hogy jégkorcsolyázni fogok, és megfogadtam, hogy nem fogyózok 16 éves koromig, mert fejlődök még...hogyha bejön a testképzavar akkor azzal nyugtatom magam, hogy már csak négy év..:)Persze az egézséges kajára is figyelek mostanában, nem igazán járok mcDonalds-ba vagy gyorséttermekbe.^^
2011. okt. 31. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Magasságban úgy 15 év körül megáll a lányok nagy része. A nőiesedés ennél jóval tovább tart, akár 21 éves korig is változhat egy lány alakja, melle. De ha a családod korán érő elvileg te is az leszel. A súlyod pedig csak az életmódodtól függ.
2011. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm:) jólenne ha úgylenne:)
2011. okt. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!