Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik évszakhoz...

Szerintetek melyik évszakhoz tartozok?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást írnak.. és teljesen összezavarodtam..

A bőröm hófehér, rózsaszínes majdnem átlátszó( minden eret látni a karomon is végig..) Arcomon apró barna szeplők vannak nyáron. Sosem barnultam még le, csak leégek. Hajam szőkésbarna, nyáron vöröses télen hamvas. (hajfesték szerint középszőke)Szemszínem acélkék.

Hajamat festettem szőkére de sötétbarnára is, utóbbi nem igazán állt jól. Azért vagyok kíváncsi a típusomra, hogy a a vörös színnel megpróbálkozhatok-e?


2011. okt. 30. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Van egy olyan érzésem, hogy te is tavasz leszel. Én is az vagyok és tök ugyan ez a leírás illik rám. :) azért próbáld meg.

2011. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt az jött ki hogy nyár vagyok. Egyik sminkes ismerősöm szerint meg tél vagyok..Szóval nemtudom.:(

De nyár nem lehetek mert sosem voltam sötétebb a tejfehértől..tél sem mert nem hófehérke tipus vagyok.

2011. nov. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!