Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkatba tartozok?...

Milyen alkatba tartozok? 163cm magas vagyok,62kg. Mell alatti resz 79cm, mell csúcs 91cm, derekam 73cm, a cipőm:91cm

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arányaid olyanok, mint az enyémek. Én jelenleg 90-71-90 vagyok, mondjuk 168 centihez. (25 éves) Elvileg akinek a mell és csípőmérete egyezik (mint nekünk), azok homokóra alkatúak, de én sohasem láttam magam annak, ugyanis csíoőm nem kerek és nem is valami nagy a testemhez képest, inkább a felsőrész (mell) a teltebb, így szerintem én pl. alma vagyok, csak még nem látszik, na majd szülés után! :)
2011. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhességem előtt én is hasonló méretekkel rendelkeztem. A derekam volt egy pár centivel vékonyabb. Én soha nem tartottam magam vékonynak. Többek szerint "a van rajtam mit fogni" kategóriába tartoztam. Nekem ehhez a magassághoz (162-163 cm) az 54-55 kg volt az ideális, akkor néztem ki úgy, hogy szó szerint utánam néztek. Akkor voltam boldog.

De csak magamból kiindulva tudok neked mit mondani, hiszen csak számokból nem tudlak összerakni. De szerintem te is a van rajtad mit fogni kategóriába tartozol. Olyan átlagos. Nem duci, de nem is vékony.

2011. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Találtam egy linket. És szerintem a körte típusba tartozok. [link]
2011. márc. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!