Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit néztek meg...

Fiúk! Ti mit néztek meg először egy lányban? Nektek mi a legfontosabb? (13-16 éves körüli fiúk véleményét kérem! )

Figyelt kérdés
Belső és külső tulajdonság is érdekelne!:))
2011. nov. 1. 10:48
 1/10 A kérdező kommentje:
*lányon :D
2011. nov. 1. 10:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát.
2011. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az annyát
2011. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 raynie válasza:
100%
szerintem ez személytől függ
2011. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd már vissza a kérdésedet !!! Fiúk! Ti mit néztek meg először egy lányban? Nektek mi a legfontosabb? (13-16 éves körüli fiúk véleményét kérem! )


Belső és külső tulajdonság is érdekelne!:))


Hogy a faszba tudnám megnézni a belső tulajdonságait de most őszintén ?

2011. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hülyén fogalmaztam, bocsi:)

Akkor úgy értem,hogy külsőre mit néztek meg egy lányban először, és külsőleg-belsőleg mi a legfontosabb?

2011. nov. 2. 18:49
 7/10 anonim válasza:
Hát ha előttem megy akkor a seggét, amugy meg az arcát! (Ronda lánynak is lehet jó segge!)
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én alap elösszőr az arcát nézem a többi csak utána :) pl jó kis mellek formás popsi Stb...
2011. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát egyik elötem szólóval egyet értek attól függ hogy elöttem van vagy szembe állok vele. de igen az arcát ezzel is egyet értek. De hát belső tulajdonságot meg csak ha már egy ideje beszélek vele azt onnan kapom meg. de ha egy lány kapásból ilyen flegma stílusba áll hozzá semmi nomralitás akkor nem igazán érdekel persze van akinek ez jön be. de arc után jóhet az alak alapból:D
2011. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az arcát, majd a lábát (deréktől lefelé mindent), és a fenekét. Ha mindhárom tetszik, akkor jó a hölgy! Amit leginkább útóljára nézek meg az a melle...

És ha jó az arca, lábai, akkor a szemeim azt ragadják meg. Innentől kezdve már mindegy, hogy milyen a melle...(nagy, kicsi, stb már lényegtelen)!

2012. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!