Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőiesség szempontjából számít...

Nőiesség szempontjából számít hogy egy nőnek rövid vagy hosszú a haja? Szerinted?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleményét várom.
2011. nov. 3. 10:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%
Számít! Én személy szerint amelyik nőnek a vállig érő fazonnál rövidebb haja van Férfinak vallom.Legyen szép viszonylag hosszú ápolt haja (lapockáig,lapocka aljáig érő). Ha túl hosszú már az sem az igazi.
2011. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antimod ***** válasza:
83%
Szerintem rengeteget. Kevés olyan rövid hajú nőt láttam, aki igazán nőies volt a szememben.
2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem számít! Vannak lányok akiknek kimondottan jól áll a rövid" fiús haj"

Vannak akiknek a vállig érő áll jól van akinek a nagyon hosszú haj.Inkább az számít,hogy mennyire ápolt a haja.Felőlem lehet rövid, vagy hosszú ha ápolatlan,zsírós akkor nem érdekel a csaj..

23/F

2011. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szép,nőies rövid hajú nők is..

Szóval nem számít.

[link]

[link]

[link]

19/F

2011. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez kizárólag ez én véleményem, de nekem nagyon is számít. A rövid haj nálam kizáró ok, akinek nem ér legalább a válláig, vagy ha nagyon-nagyon szép arca van, akkor esetleg egy kleopátra hosszúságig, arra én nem tudok nőként tekinteni. A rövid tüske haj kifejezetten taszít arctól függetlenül, a mostanában trendi tépett ide-oda fésült borzalmaktól pedig feláll a szőr a hátamon. Ezeket sehogy nem lehet ellensúlyozni nálam, egy tökéletesen kidolgozott hibátlan test, bőr és rendkívül nőies arc se fogja tudni elnyomni.


Az előző hozzászóló által linkelt hölgyek közül egyik sem jön be, sőt, az első hölgy láttán Justin Bieber jutott eszembe és elképzeltem milyen lehet Justin Bieberrel járni férfiként. Nem kívánom senkinek az érzést...

2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Számít. Nekem a hosszú haj szimpatikusabb. :)
2011. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Én is a hosszú hajat tekintem a nőiesség egyik legfőbb szimbólumának.


24/F


[link]

2011. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék a korotokra, ha nem gond!

egyébként eléggé megoszlanak az ismeretségi körömben is a vélemények, a férjem pl azt preferálja ha rövid a hajam, egy ismerősöm egyszer azt mondta h a rövid hajú nők egyéniségek, mert mernek különbözni és szembemenni az árral. Az én személyes véleményem pedig az h pl Lady Gaga hosszú hajjal sosem fog megütni egy olyan mércét mint Osvárt Andrea röviddel, de most nem a rövid haj mellett kampányolok, hanem mint nő azt gondolom h egy csúnya/átlagos/szürke nőn dobhat valamit a hosszú ápolt haj, míg egy szép arcún nem ront a rövid, max még kívánatosabb lenne szép sörénnyel. Nőként az én listámon (ha pasi lennék) ilyen dolgok szerepelnének: alak, esetleg gömbölyded formák, mozgás, ápoltság,egy 100wattos fogsor, kisugárzás és nekem a haj 100adrendű dolog lenne. ezért vagyok kíváncsi erre pasiszemmel. Várom a további válaszokat, köszi az eddigieket.

2011. nov. 3. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

[link]

szerintem, ha tudja viselni, akkor lehet nőies. de lehet valakinek gyönyörű hosszú haja is, ha csak összefogva lóg, az minden, csak nem nőies.

2011. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy csúnya nő szebb lehet a hosszú hajjal, vagy ha nem, hát elvonhatja a ronda arcáról a figyelmet azzal, hogy gyönyörű haja van.


A szép nő hosszú hajjal MÉG SZEBB.


Szerintem.

27 vagyok

2011. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!