Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem fárasztó? (Kérdésed túl...

Nem fárasztó? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnék jó nő lenni, SZINTE tökéletes hajjal, sminkkel, ruhával, de néha úgy érzem túl fárasztó.. Szerintetek?

20/L


2011. okt. 28. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de fárasztó, meg se próbálom tökéletesnek mutatni magam, mert nem vagyok az, soha nem is leszek. párom szemében tökéletes vagyok, ennyi épp elég
2011. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. Ne akarj tökéletes lenni, mert olyan nincs,csak érez magad jól a bőrödben. Ha ez megvan akkor már egy lépéssel közelebb vagy a célodhoz. HA azt látják az emberek, hogy boldog vagy akkor ők maguk fogják rólad azt gondolni, hogy tökéletes, bárhogy is nézel ki :)
2011. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretném, ha megsértődnél, de úgy beszélsz, mint egy 40 éves nő, akinek van 3 gyereke és mellettük éjjel-nappal dolgozik és semmi másra nincs ideje. Én is 20 éves vagyok, nekem egyáltalán nem fárasztó kihozni magamból a legtöbbet. Az viszont tény és való, h tökéletes nő nincs. Más szemében viszont lehetsz az. Szóval ne kényszerből csináld meg a hajad, sminked, öltözz fel csinosan. Ez nem erről szól. A legfontosabb pedig, h cicoma nélkül is szépnek érezd magad. Szép hajjal, sminkkel, ruhával, pedig felül múlhatod.
2011. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem írták, tökéletes, mint olyan nincs.

Szinte tökéletes külsőt varázsolni viszont szerintem nem olyan fárasztó. Na jó, egy kicsit az, ha mondjuk arra gondolok, hogy heti 3-4 alkalommal valami edzést beiktatni kimerítő tud lenni kicsit, de a szinte tökéletes külső eléréséhez ez is fontos szerintem.

Ruha esetében az nagyon fontos, hogy olyanokat válassz, amikben igazán jól érzed magad (persze nem melegítőnadrágra gondolok... :)), és akkor nem kell, hogy valami "trendi", márkás méregdrága design-ruha legyen rajtad, mégis csodásan fogsz kinézni.

Szép bőrért és hajért sok vitamin, egészséges étel, és akkor azok belülről sokat segítenek, hogy minél kirobbanóbb formában legyél. És akkor elég egy kis hajpakolás, ápolás a hajnak, meg az arcnak, meg esetleg egy kis minimálsmink (finoman hangsúlyozva a szemet), és máris szinte tökéletes lesz az összkép.

Ha jól érzed magad a bőrödben, az már majdnem teljes siker. Akkor nem kellenek különösebb cicomák ahhoz, hogy elérd a tökéletes külsőt.

2011. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!