Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak rólam.


Képet privátban küldök, légyszi írjátok le, hogy melyik városban laktok, mert nem szeretnék ismerősökbe ütközni :)


2011. nov. 3. 17:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Bp...jöhet
2011. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Bp. lökjed.
2011. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Szintén Bp
2011. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
én is bp
2011. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
én is Bp. (:
2011. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Elküldtem nektek :)
2011. nov. 3. 17:28
 7/40 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ha nem gond, ide írom a válaszomat.

Nos, számomra egy szerény, visszafogott, kedves és barátságos lánynak tűnsz. Amolyan halk szavúnak. Biztos nincs több millió barátod, de akiket annak nevezel, azokba tuti meg is bízol. És ez fordítva is így lehet. Nem tudom elképzelni, hogy vad, diszkós éjszakákat bulizol végig, inkább beülsz a barátaiddal valami helyre, és dumáltok egy nagyot.

Szüleiddel, testvéreiddel(ha vannak) jóban vagy. A suliban sem lehet rád sok panasz.


Persze aztán lehet, hogy nagyon melléfogtam, de nekem elsőre ez jön le :)


24/n

2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Megjött. Szerintem nagyon-nagyon jó adottságaid vannak és valódi bombázó tudsz lenni. Amire szükséged lenne az egy kis nőiesedés, elsősorban smink. Neked szerintem jól állna valamivel erősebb is. Valamint kihangsúlyozhatnád jobban a testedet ami szerintem meglehetősen jó. A hajad nagyon bejön.


Azt gondolom te egy csiszolatlan gyémánt vagy, jelenleg valamivel az átlag felett, de ha kissé dögösebb lennél, akkor messze átlag fölötti lennél.

2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első képed nagyon nem tetszett, de a többi igen. Az utolsón hasonlítasz szerintem Drew Barrymore-ra. :D

2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Bp :) Ellepjük az oldalt :O
2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!