Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdv! 20 éves srác vagyok. Túl...

Savass kérdése:

Üdv! 20 éves srác vagyok. Túl vagyok egy öngyilkossági kísérleten (lány miatt) és az ezt követő drogkorszakon, aminek hatására elég beesett lett a képem és a szemem. Maradandó károsodás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

előtte kimondottan helyes voltam (nem csak szerintem és anyám szerint :D) Ha ránézek egy régi fotómra aztán a tükörbe, rosszul leszek.

Sose voltam pózer köcsögboy, de ez eléggé kétségbe ejtett.


2011. nov. 5. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
magadnak köszönheted. Nem sajnállak, így jártá.. Ha van eszed akkor egy életre megtanultad, hogy normális ember nem csinál ilyeneket.
2011. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
beesett a képed és a szemed. gondolom fogytál is a drog miatt. hízz egy kicsit
2011. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Táplálkozz egészségesen és sportolj... Esetleg before&after kép? Annyira nem lehet rossz...
2011. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Befejezted már a drogot? Remélem igen... Na szóval, méregteleníts az a legfontosabb... Szauna, sok vízivás sok zöldség gyümölcs, táplálkozz egészségesen és ami agyon fontos: sportolj!
2011. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Zárójeles megjegyzés: Annak azért örülök, hogy még vannak olyan férfiak, akik igazán szerelmesek tudnak lenni, és nem csak Az érdekli őket...->gondolom fontos volt neked az a lány, ha ilyen butaságot csináltál.

Amúgy én sem hiszem, hogy nagyon rossz lenne a helyzet, privátban nyugodtan küldhetsz képet, nem harapok. :) Depressziós vagy-e esetleg? Lehet, hogy nem ártana egy pszichológus, féltésből mondom. Csak azért, mert aki ilyeneken megy keresztül hajlandó rosszabbul látni a körülötte lévő világot, mint amilyen az valójában. De egyetértek az előttem szólókkal.

2011. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi maradandó, csak egyél normálisan, sok húst szénhidrátdús körettel (krumli, rizs, tészta) és járj el futni, vagy biciklizni rendszeresen. Szemedre anyukád vehetne valami vízalapú hidratáló krémet, ne szégyelld felkenni. 1-2 hónap és szebb leszel, mint újkorodban. A rajtad gúnyolódó válaszolók meg bekaphatják..
2011. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2011. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sportolni + enni + sokat aludni!

És légy BOLDOG, csinálj olyan dolgokat, amiben örömödet leled, az nagyon kiüt az ember arcára!!!

2011. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem maradandó! Egy barátom keményebb drogos volt, amikor leállt róla, sokáig elég durván nézett ki. Nem csak hogy üres tekintete volt, beesett arca, de a nyála is csorgott... Alig tudott mondatokat összeállítani, lassan beszélt, lassan mozgott. Görnyedt háttal csoszogott, szívogatta a cigijét közben. Nagyon szerencsétlen látvány volt. Mára mintha kicserélték volna. Felszedett pár kilót, egészséges külseje van, és bodog ember. Nemrég barátnőt is talált magának, kb fél éve vannak együtt. Vannak új barátai is. Szóval lehetséges helyrejönni, hogyne lenne az. Nagyon fontos, hogy megelégedett, és boldog legyél. Az öröm, és a nevetés gyógyító! Ugyhogy akárhogy is nézel ki, ne törődj vele, ne törődj semmivel, csak legyél laza, önmagad-tehermentesítsd magad lelkileg. Újra jól fogsz kinézni. Ha belül rendben vagy, az kívül is meg fog látszani. Nekem pl a pattik tűntek el az arcomról, amikor ugy döntöttem, hogy élvezni fogom az életet, és nem enni magam a külsőmön, vagy hasonló kevésbé fontos dolgon, amik addif nagyonis fontosnak tűntek.
2011. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)

Megnyugodtam, azon leszek, hogy sikerüljön! Szívesen mutatnék képet, de sok ismerősöm jár itt, nem szeretnék emiatt problémákat, próbálok nem mutatkozni sehol. A drogokról már leálltam. Egyébként igen, agyban dől el a legtöbb a dolog. Sok betegséget lelki problémák okoznak, nőknél a szeretethiány mellrákot, férfiaknál prosztatarákot idézhet elő. A stressz gyomorfekélyt, stb... Remélem sikerülni fog, mert a következő nyáron feltett szándékom újra meghódítani azt a Tündért, aki miatt képes volt egy mindig vidám, jó fej srác a szakadékba ugrani.. Még egyszer köszönöm mindenkinek :)

2011. nov. 6. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!