Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációt követő hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációt követő hány napban nem termékeny egy fiatal lány amelett h fogamzásgátlót szed, bár azt kicsit összekavarta?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
általában úgy az első 4-5 ami "biztos"nak mondható, de ez nem szabályszerű, úgyh óvatosnak kell lennie, vannak balesetek.
2008. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy terhességi teszt?
2008. szept. 29. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet vehetsz 1000 ft alatt. De a kérdésedre nem lehet jó választ adni. Ha össze vissza szeded a bogyókat, bármikor lehetsz terhes. BÁRMIKOR! Nem értem miért nem lehet erre odafigyelni.
2008. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek...de nyílván nem direkt rontottam el a szedést! nem vagyok felelőtlen...

egyébként a második levél első gyógyszerénél tartottam az eset történtekor,ámbár ez a fog.gátló az első szem tabletta bevétele után véd a terhesség ellen...

Most?

2008. okt. 1. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mensi első napjától számítva 12 napig nem esel teherbe, de utánna már 6 nap alatt úgy maradhatsz. aztán utánna megint nem.
2014. nov. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!