Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ledolgozni...

Hogyan tudnám ledolgozni hátul a csípőmön lévő kis úszógumit? Milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Alapjába véve nem vagyok egy kövér lány 168/53 kg vagyok, de hátul a csípőmnél a bugyi vonalánál mindig kibuggyan a kis hájacska és zavar. A hulahopp karikázásra gondoltam meg próbáltam is, de az mindig a derekamon maradt nem pedig a csípőmön. :/ Nem tudtok valami jó gyakorlatot?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. nov. 7. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés.diétázol,és mozogsz,és fogyni fogsz egységesen,sajnos ez csak így működik.
2011. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, csak arra gondoltam hátha van valami olyan mozgás ami ezt a részt dolgoztatja meg jobban. :)
2011. nov. 7. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van. Mozgathatod magad akárhogy, attól max az izmaid formásodnak... amit a rajta lévő hájtól nem fogsz látni úgyse.

Ehhez kiéta, egészséges, rendes táplálkozás és sok kardio edzés kell. Akkor szép lassan el fog tűnni. Szóval menj futni, úszni, aerobicra.

2011. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!