Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok magatoknak kötni...

Szoktatok magatoknak kötni pulcsit, sálat? Vagy varrni magatoknak ruhát? Nehéz?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, ha nem értesz hozzá. Nekem 3-4 kabát után sikerült belőnöm a saját méretem. Ha van segítséged, /,+ szakmai segítséged, akkor könnyebb.

Kötni sapikat is kötöttem, ahhoz is egyet vagy 4x lebontottam, mire olyan lett amilyet akartam.

Ha van egy jó mintád, vagy egy jó segítséged akkor könnyebb, de nagyon-nagyon idő- és türelemigényes dolog mind a 2. :)

2011. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg körülményes is a próbák, meg a tűk miatt, én nem egyszer szép kapart csíkokat húztam hol a karomra, hol a lábamra emiatt...:(
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, bár 14 éves vagyok. nem ismerek senkit a korosztályomból, aki magának varrná a ruháit. kötni nem tudok, horgolni igen. tegnap horgoltam egy klassz körsálat magamnak, mert nem találtam boltban, vagy túl drága volt. a varrással is igy vagyok. nincs segítségem mert itthon senki nem tud varrni. 1 éve varrok lábbalhajtós (!!!!!!!!!!!!!!) géppel, aminek a kezelését is nehéz volt megtanulni. a ruhakészítés szerintem nagyon izgalma, olcsó és szuper a kreatív emberek számára. ha van kedved és türelmed hozzá, akkor nem nehéz, de van pár bonyolult pont amin túl kell esni, nem szabad feladni. a lábbalhajtóst nagyon nehéz volt megtanulni hajtani.és tényleg 14 éves vagyok! már van egy csomó kézzel készített ruhám

sok sikert!

2012. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!