Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy változtathatnék ezen a...

Hogy változtathatnék ezen a hozzáálláson?

Figyelt kérdés
Utálom magam,utálok tükörbe nézni,utálom a hajam formáját,színét,mindent utálok ami velem kapcsolatos.Az orrom,szemem,szám,melleim,testalkatom,fogaim,újjaim,körmeim,hátsórészem stb stb stb.Mindezt gyülölöm,szívem szerint felekasztanám magam,vagy az egész életemet a plasztikai mütétekkel tölteném el hogy megfeleljek magamnak.Hogyan változtathatnék ezen a hozzáálláson??Segítsetek légyszí :( :(

2011. nov. 8. 11:45
 1/10 LadyLee ***** válasza:
Pszichológus.
2011. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kössszzz,nagyon kedves vagy
2011. nov. 8. 12:12
 3/10 LadyLee ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagyok kedves, de a fentiek alapján erre van szükséged. Olyan mértékű önutálatot sikerült néhány sorba sűríteni, hogy magadtól kizárt, hogy túlleszel rajta, szakemberre van szükséged. Vagy valakire, aki szeret és általa te is megszeretheted magad. Csak sajnos nagyon nehéz olyasvalakit szeretni, aki ennyire utálja saját magát. Ezért egy jó pzsichológust nagyobb eséllyel találsz.


Egyébként meg azt hittem komoly, őszinte tanácsra vágysz.

2011. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat en is a pszihologust ajanlom mert mi itt hiaba mondunk barmit is az nem fog rajtad valtoztatni.Lehet talan sertonek veszed ezt de a pszihologusra nem ugy kell gondolni hogy oda idegbeteg meg ilyen olyan emberek jarnak s ezrt veszed roszneven, viszont ha ezt gondolod tevedsz mivel tok normalis emberek is jarnak pszihologushaz pl akiknek csaladi problemaik vannak, akik nem tudnak beiileszkedni a tarsadalomba akik nem fogadjat el sajat magukat mint ahogy most te. Ezekben a dolgokban csakis ez segit. viszont erdemes lenne elgondolkodnod azon hogy miert alakult ez az erzes ki benned. Biztos vagyok benne hogy nincs itt olyan nagy baj veled csak te tulreagalod. Ez az erzes altalaban azoknal alakul ki akit nem igen dicsernek pl:milyen szep a szemed, milyen szep a hajad stb, stb.

Ja es meg valami hogy meginkabb meggyozzelek en is jartam ilyen dokihoz es elegge rendbeszedte az eletem. Mondhatnam hogy nekem is voltak ilyen problemaim mint neked mara ez az onitelet teljesen helyrealt.

Szep napot neked, es legy vidam mert a vidam emberek sokkal szebbek mint a morcosak:D:D

2011. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinte válaszokat.Nem volt magammal sose bajom,ez azóta van hogy 2 hetet töltöttem egyik barátnöméknél,és 2 hétig hallgattam hogy milyen hájjas vagyok,meg tiszta "sz*r" alakom van,meghogy ilyen kinézettel nem fogok normális pasit találni,csak ilyet mint a mostan2.(Utálja a jelenlegi páromat).Párom mindig megdicsér,bókolgat,és tiszta féltékeny hogy engem folyamatosan megnéznek a pasik.Volt elég önbizalmam,de elszállt :(
2011. nov. 8. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem igazi barátnő aki így ócsárol, keress helyette mást, már ha nem mondott igazat, és tényleg nem olyan vagy mint amilyennek lefest.
2011. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok és 66-67 kg.szerinte akkora vagyok mint egy elefánt.
2011. nov. 8. 15:33
 8/10 LadyLee ***** válasza:
Tök normális a súlyod a magasságodhoz. Szerintem koptasd le a kérdéses "barátnőt".
2011. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy csak irigy a "barátnőd", és közben te tök szép vagy?

tegyél ki képet, vagy küldj privátban.

2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem teszek fel képet,meg nem is szeretnék küldeni.elmegyek hamarosan dokihoz,mert ez az egész csak egyre rosszabb lesz,kikészülök teljesen saját magamtól.mindenkinek köszi a választ.
2011. nov. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!