Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy egy lany a...

Mit jelent az hogy egy lany a termeszetevel fog meg egy pasit?

Figyelt kérdés

Pl milyen termeszet kell ahhoz hogy megfogjunk egy pasit?

Lecci ne irjatok bunko valaszt


2011. nov. 8. 16:20
 1/2 anonim válasza:
hát engem már pont a természetével fogott meg egy csaj és úgy hogy voltak közös beszélgető témáink ,erről jól elbeszélgetünk később már elkezdtünk másról is beszélgetni és ha valamivel nem értett egyet vagy máshogy gondolta egyből elmondta összinte volt de nem bunkó stílusba ,foglalkozott velem ,törődött velem nem árult el mindent magáról és kiváncsivá tett .nagy ömbizalma volt neki viccesés jó kedvű volt talpra esett volt ő tele volt életel és különleges volt számomra mindig nagyon meg kedveltem ezeket a tulajdonságait így fogott meg ezekkel a tulajdonságaival ,nagyon bele szeretem pedig külsőre egy átlagos lány volt vagy észre se vettem volna de olyan szeretni való volt imádtam volna , kár hogy semmibe vett .és nem jtt velem össze
2011. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát igazából mindenkit más fog meg, de ami szerintem alap,hogy legyél kedves, ne legyél hisztis, legyél őszinte,lehessen veled beszélgetni, érdeklődj utána..ilyenek
2011. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!