Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S. narancsbőr! Visszafor...

S. O. S. narancsbőr! Visszafordítható? Ki az akinek sikerült és hogyan?

Figyelt kérdés

Már évek óta hízni akarok és az elmúlt fél évben el is kezdtem aminek nagyon örülök, de ugye a hízás hatására elkezdtem narancsbőrös lenni. Még annyira nem látszódik inkább a combomon, de ha összeszorítom akkor eléggé látni és félek, nehogy jobban előjöjjön.


Már rengeteg oldalt és választ néztem meg ezzel kapcsolatban:

- egészséges étkezés: na ez nálam kilőve, mert mamámmal lakom és nagyon finomakat főz ami nem kimondottan egészségesnek mondható,( a hízásra való tekintettel jó) szóval gyümölcsöt szinte alig eszem


- Napi 2-3 liter: erre próbálok odafigyelni de nagyon soknak találom..


- edzés: kb. 3 hete kezdtem el és heti 3-4x edzek itthon, folyamatosan bővítem főleg popsiformáló gyakorlatokkal.


- tekercselés: kinek van erre ideje??? jó ma kipróbáltam, de igazából senkitől nem hallottam, h ez tényleg segített volna max. zsírégetésben, de arra nekem meg nincs szükségem


- narancsbőr elleni krémek: Gondolkoztam, h vegyek e, de igazából azt se hallottam senkitől, h eredményes lett volna. És ha esetleg vennék az mindegy, h 2-3000ft-ért vagy 1000-ért veszek? Avonosat gondoltam,

Használ esetleg valaki olyat?


- radírozás: kb. 2 hetente megcsinálom, cukros tusfürdővel


- hideg-meleg váltózuhany: azt is heti 2-3x


Lenne valakinek még BEVÁLT tippje?


Szerintetek ha így haladok lesz egyáltalán eredmény és ha igen kb. mennyi idő múlva?

(persze akkor sem hagynám abba az edzést, csak ha eredményt lát az ember akkor legalább tudja, h jó úton halad és érdemes csinálni)


Köszi!


2011. nov. 8. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem Balea narancsbőr elleni radírt, az kb 1000 Ft, nem tudom, hogy segít-e, de elkezdtem csak mentes vizet inni, néha citromot teszek bele és úgy 2 hét alatt elkezdett látszani az eredménye, még nem tűnt el teljesen, de sokkal jobb. Nagyjából két hónapja csinálom.
2011. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Citromos víz? Ez lenne a megoldás? Erről még nem hallottam. Bocsi az offért!

Gondolom az is jó rá ha tornázol és mozogsz, nem?

2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a citromot csak azért tette bele hogy legyen íze a víznek :]

Ha nem tudod megoldani az étkezést, akkor csináld azt, hogy kis adagokat eszel belőle, és 5 étkezésre osztod el a kaját. Emellett beiktathatnál egy kis gyümölcsöt is, mert az nem árt.. Én is ezt csinálom, segít az alakformálásban.


A napi 2-3 litert sajnos muszáj elfogyasztanod.


Az edzést jól csinálod, csak így tovább, ha jól esik többször is csinálhatod egy héten, hiszen akkor hamarabb is fogod látni az eredményt.


A tekercselés pedig azért jó, mert a narancsbőr is zsír tulajdonképpen. Én úgy vettem észre, inkább feszesít, mint csökkentené a combom körméretét... úgy hogy ne félj tőle, narancsbőrre való krémet alákenheted aztán betekered magad. Én este szoktam, elalvás előtt még nézek valami filmet, addig fent van. Ha nem zavar benne is alszok.


A hideg-meleg váltózuhanyt úgy olvastam, napi kétszer kell csinálni. Én napi egyszer csinálom, szerintem te is csinálhatod gyakrabban egy kicsivel.


Ennél többet szerintem nem nagyon tudsz csinálni. Úszás, futás, spinning még segíthet, illetve szauna. Salaktalanító tea. Az, hogy mikor látod a változást, az attól is függ mit csinálsz, illetve hogy milyen állapotban van a narancsbőröd. Meg persze hogy neked mi számít változásnak. Ha most csak akkor látod mikor összeszorítod, akkor ezt még nehéz lesz eltüntetni, de a továbbiak megelőzésére mindenképp jó amit csinálsz. Én úgy vettem észre, hogy rólam a látható narancsbőr hamar lement, viszont ami csak akkor látszik ha összeszorítom, na az makacs... Hónapokba is beletelhet mire eltűnik az egész. Nagy kitartás kell hozzá!

2012. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!