Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy probléma a...

Miért olyan nagy probléma a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Nem lehet ellene mit tenni, sőt még a 10 éves lányoknak is van, vékony nőknek is, vastag nőknek is, ha fitt akkor is van narancsbőr, szinte majdnem minden nőnek van egy kicsi narancsbőr... Nem tudom miért olyan nagy probléma. Ezek a hülye divatcikkek ezzel akarnak pénzt keresni?
2011. júl. 27. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert csúnya... számomra
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azért mert ez nem csak esztétikailag csúnya,hanem jelzi a szervezet,hogy valami nincs rendben.

A zsír közt a méreganyagok is felhalmozódnak ott.Ha alaki nerancsbőrös akkor felgyülemlett améreg a szerezetében és ide"száműzi" a szervezet azt,amitől nem tud megszabadulni.

Ilyenkor mindenekelőtt méregtelenítés és sok-sok folyadék szükséges.

2011. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó de szinte tényleg majdnem minden nő narancsbőrös. Hiába iszunk sokat, táplálkozunk egészségesen, egyszerűen annyi retek van az ételekben meg a környezetben. Én még tök jó alakú nőkön is látok narancsbőrt, egészen fiatalkortól az öreg korig megfigyelhető. Engem is zavar hogy van egy pici, hiába futok, nem vagyok kövér se, nem is eszek "mű" kajákat és még is van...:S Jó mikor tele van az ember tényleg nem szép, bár egy kicsi nem vészes szerintem.
2011. júl. 27. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak akkor látszik a combomon kizárólag, ha összeszorítom a kezemmel a bőrömet, amúgy meg nem látszik. Tökéletes nagyon szép alagom van, karcsú vagyok és formás, rengeteget iszom, odafigyelek az étkezésemre, próbáltam már kencéket is és mégis van, nem tudok ellene tenni semmit...Engem annyira nagyon nem zavar, mert tényleg csak akkor látszik, ha összeszorítom a bőröm a kezemmel, de egyszerűen nem értem, hogy miért van ott, azért idegesítő + még itt-ott visszerek látszanak a combomon, ez jobban idegesít. Szóval jó minden meg szép minden de ezek a dolgok csúnyítanak és a legrosszabb az egészben, hogy nincs rá gyógymód! :(


27/N

2011. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egem nem érdekel, most akkor is tud valaki jól kinézni ha van egy kis narancsbőr. Az erek a lábszáron azok csúnyábbak.
2011. júl. 27. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:

A páromat zavarja. :( Meg engem is, ha strandra megyek. A ,,nőiesebb" alkatú nők hajlamosabbak a narancsbőrre. Én már sok mindent kipróbáltam ellene, de csak halványult egy picit, eltüntetni sajnos nem tudom.

25N

2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk az biztos hogy nem szép:(. Még a legvékonyabb lányoknak is van narancsbőr, de főleg azoknak akik tényleg nőies alakúak.:(
2011. júl. 28. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy versenyúszó ismerősöm, csupa izom a csaj és mégis narancsbőrös a feneke. Kicsit meglepett mikor megláttam fürdőruhában. Szerintem a genetika is közre játszik, na meg a sok ,,E" betű amit megeszünk. Szinte elkerülhetetlen a mai világban, hogy ne együnk mérgeket, sajnos a zöldségekben és gyümölcsökben is vannak már vegyszerek. Na meg a fogamzásgátló tabletta. Nekem azóta van narancsbőröm, mióta azt szedem.

Rengeteget sportolok, sok vizet iszok, próbálok egészséges ételeket készíteni(nehéz mert a párom válogatós), jobb lett az alakom a narancsbőröm viszont csak megmaradt.

2011. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is azóta narancsbőrös a lábam amióta szedem a fogamzásgátlót.Én épp most fogok leállni vele,de nem csak emiatt.
2011. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy a fogamzásgátlónak ilyen mellékhatásai vannak.:S Mondjuk én nem szedek. Sajnos nem lehet teljesen egészségesen táplálkozni.:S Vajon régen is narancsbőrös volt a nők nagy többsége?
2011. júl. 28. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!