Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő már kövér? Kép

Ő már kövér? Kép

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 20:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövér, de azért nincs olyan nagyon nagyon messze a kövértől. Duci, vagy telt, de mindenképpen van rajta felesleg.
2011. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Kifejezetten jó. De manapság, aki nem csontsovány, az már kövérnek számít. :(
2011. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyetértek :S
2011. nov. 8. 21:23
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Én személy szerint erre mondanám azt, hogy telt:(de ez még bőven csinos)

[link]


Erre azt, hogy duci:

[link]


A kövér pedig nálam itt kezdődik:

[link]


Na most ezekhez a lányokhoz képest a kérdező képe igencsak eltér. Nem lehet mindenkinek Rubint Réka alakja.

2011. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%

Ezt úgy bírom, hogy "Nem lehet mindenkinek Rubint Réka alakja", mintha csak a telt lenne (számomra minden duci, meg telt, meg dagi lány szimplán csak túlsúlyos, csak egyik kicsit, másik meg nagyon, nem szeretek lovagolni a szavakon, bocsássátok meg nekem), meg a Réka.


Nem ismer a kedves általánosító válaszoló ARANY KÖZÉPUTAT? Lehet valaki csinos akkor is, ha NINCS feleslege, de nem test(sz)építőnő. Átlagosan szép, zsír nélküli lány alak a legjobb. Mármint nagy általánosságban. Miért? Mert egészséges. Ennyi. Manapság azt mondják, divat a cérna. Holott nem a cérna, hanem az egészséges, sportos alak. De szerintem ez a normális. Én sem vagyok kimondottan vékony, de mégis azt állítom, hogy SZERETNÉK az lenni, mindenféle felesleg és zsírcsomók nélküli. Mert egészséges és szép. Akin vannak hurkácskák, ott már felesleges túlsúly van. Oly mindegy, hogy telt, meg ducika, meg dagi, meg testes, a lényeg, hogy felesleges zsír van rajta, ami nem kell oda, mert nem egészséges.

2011. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem kövér, inkább csak húsos, ilyen a kövér: [link]


De az utolsó hozzászólással egyetértek, végülis mindegy hogy valaki husi vagy telt vagy kövér, lényeg a lényeg, hogy akkor is csak túlsúlyos, ami nem jó. (Mint ahogy a soványság se)

2011. nov. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
Már bocs, de a kérdés az volt, hogy a képen lévő lány kövér e. Erre pedig nem az a válaszom, hogy nem egészséges, mert van rajta felesleg...hanem az, hogy nem kövér. Ennyi.
2011. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

nem

30/f

2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
De te is eltértél ám a kérdéstől, már bocs.
2011. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

"Átlagosan szép, zsír nélküli lány alak a legjobb. Mármint nagy általánosságban. Miért? Mert egészséges. Ennyi."

Hát ez egy nagy f@szság, amit leírtál xD

Lehet, hogy te nem úgy értetted, de attól még az. Ugyanis egy női testnek rendelkeznie kell úgy 18-22% körüli zsírral (ez normálisnak mondható). Miért? Mert ez egészséges.

15% alatti érték már kórosan alacsony. Zsír nélkül meg már nem is élne.

A lány alak meg nem nőies, mert ott még nincsenek ívek, nincsenek arányok, csak egy vonalzó.

Szerintem ez egy szép, nőies alak:

[link]

(Nem kell velem egyet érteni senkinek, direkt elé írtam, hogy szerintem.)


A kérdésben lévő kép:

NEM kövér. (Van rajta pár kg felesleg, de a kövérség az NEM ez.)

2011. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!