Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő már kövér? Kép

Ő már kövér? Kép

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de butus vagy. Nem úgy értettem, hogy testzsír nélkül, mert azt én is tudom, hogy kell, hanem akkor őgy írom: felesleg nélküli test. Mert az egészséges, sportos DE egyben nőies alak az, ahol van csípő, de nem ZSÍROCSKA, meg HÁJACSKA alkotja, hanem HÚS és IZOM. De azok szokták lepocskondiázni ezt az elméletet, akik nem tartoznak az egészséges ám szexi kategóriába.
2011. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy így értetted, de sajnos láttam olyan kérdést, hogy csaj feltette a kérdést, hogyan tudná eltüntetni a zsírt, kép is volt mellékelve, 170/45 ránézésre, kb 1-2 cm bőr összecsípve a hasán... Ők valószínűleg tényleg a nullára hajtanak:-S

(Egyébként egy homokóra/körte alkatú nőn számomra kifejezetten szexi, ha felesleg van, akár 10 kg. Alma, banán (egyenes) alkatnál már más a helyzet, ott a kisebb súlytöbblet is látványos lehet.)

2011. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Jaja, ebben igazad van. Valamennyi kell, hogy legyen. Csak az arány nem mindegy :)Nekem pl. a linken lévő alak már tartalmaz felesleget is, de nem vagyunk egyformák.
2011. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nagyon dagadt!
2011. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


Hülye vagy! Nekem 7,4%-os testzsírom és nagyon de nagyon jól érzem magam. Pont az az egészséges típus vagyok. Ez az orvosok hülyesége hogy 20% a jó. Az már túlsúly. 10% alatt az ideális. A sportolóknak is annyi. A szavakkal meg hülyeség dobálózni szerintem is. Mert nem azzal kéne itt menőzni hogy én csak duci vagyok nem kövér hanem le kéne fogyni.

2011. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jó, hogy látatlanba lehülyézel...

Az meg még viccesebb, hogy az orvosokat is.

7,4%? Tegyél már fel egy arc nélküli képet, mert aktívan sportoló nőké, fitnesz modelleké szokott 15 körül lenni...

2011. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

[link]

Úgy mellesleg...

2011. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!