Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok 15 éves lány és 55 kg a bőröm mindenhol tökéletes egy pattanás vagy ilyesmi sincs az alakom is egész jó, persze nem kifutómodell zeretnék lenni ahhoz tudom hogy alacsony vagyok és a portfólióval és annak árával is tisztába vagyok és anyu is belegyezne de hogy kéne elkezdenem ezt tudom ... segítsetek lécci
2011. nov. 9. 16:37
 1/10 LadyLee ***** válasza:

A kifutón sétáló modellek (manökenek) szokták olyan fiatalon kezdeni. A te paramétereiddel inkább csak fotómodell lehetsz, azzal pedig még ráérsz 17-18 éves korodig.


De szerintem gondolkozz inkább értelmesebb szakmákon, mert a vége jó eséllyel az lesz, hogy kifizettek egy csomó pénzt portfólióra, modellsulira, stb., rábeszélnek titeket mondenféle baromságra, aztán meg nem találsz melót.


Tanulj inkább valami értelmeset és mellette, hobbiként foglalkozz ezzel - aztán ha bejön, akkor bejön, ha nem, akkor sem esel pofára.

2011. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából én is így gondolkodtam csak hobbiként foglalkoznék a modellkedéssel ha egyáltlán érdekelnék valamilyen ügynökséget.
2011. nov. 9. 17:11
 3/10 LadyLee ***** válasza:

Hát akkor hajrá - csak tudd, hogy Dunát lehet rekeszteni a hozzád hasonló lányokkal (most a fent megadott paramétereidre gondolok), tehát ha nincs különösen szép, különleges arcod, nem vagy kimagaslóan fotogén (lehetsz szép úgy is, hogy fotón kevésbé mutatsz, és fordítva is lehet) ÉS nincs baromi nagy szerencséd, akkor kicsi az esélyed.


De hobbinak nem rossz, hajrá! Csak ne vedd nagyon komolyan a dolgot.

2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
iiii .. Köszike :DD
2011. nov. 9. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőként van néhány olyan elvárás, amelyet teljesítened kell:


Lányoknál feltétel a legalább 173 cm-es, de maximum 180 cm-es magasság, ideális a 13 - 21 év közötti életkor.

Elvárás a nyúlánk - vékony alkat: maximum 62-es derék és 92-es csípő.


[link]

2011. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LadyLee ***** válasza:

Kedves előttem szóló: az általad linkelt oldalon manökenek vannak. A kérdező hangsúlyozta, hogy nem arra gondolt. Fotómodell lehet valaki, aki alacsonyabb, ott kevésbé számít a magasság.


Meg egyébként Kate Moss pl. 167 cm, szóval kivételek vannak.

2011. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fogjátok már fel hogy nincs olyan hogy reklámmodell, fotómodell, kifutómodell. van olyan hogy tisztességes meg nem tisztességes modell. a NEM_tisztességes modell gagyi cégeknél fut, amikről még senki sem hallott. az ilyenek ritkán szerepelnek tévében, újságokban (mint modellképek) inkább ilyen sehonnai senkiújságjában. az ilyen cégek MINDENKIT felvesznek, csúnyát, alacsonyt, és pénzt kérnek a portfólióért, kérnek ilyen-olyan reg. díjat.


a rendes modellek rendes cégeknél dolgoznak, ahová csakis a tényleg nemzetközileg "elfogadott" paraméterekkel rendelkező modelleket vesznek fel, a magas lányokat és a vékonyakat (60-as derék, 173cm-n felül) és az olyan arcúakat amik manapág keresettek: csontos arc, kissé fiús, különleges, szokatlan, karakteres arcok. régen nagyon keresettek voltak a klasszikus szépségek, de már annyira telített a szakma ezekkel, hogy már a különleges arcokra hajtanak. ezek a cégek előrelátóan gondolkoznak, mivel Mo- nem egy divatfőváros, vagy valami... ezért a külföldi sikereket tűzik ki célul. kevesebb lányt futtatnak mint a silány cégek, de annyival ígéretesebb munkákat kapsz.


a profi modellügynökségek oldalán klasszikus modellképeket láthatsz, amit mondjuk az ELLE-ben, vagy a Vogue-ban látnál, ezeket róluk csinálják a stúdióban, illetve feltöltik az eddigi munkájukat is.


hiába fotómodell, egy fotón is csak akkor néz ki jól igazán valaki ha nagyon nyúlánk = magas


a silány cégek is feltöltik a modelljeik munkáit, de ott több a portfóliós kép. az ilyen fajta portfóliós képek olyanok, mintha iskolai tablófotózáson lennél, tisztára olyan pózok, smink, stb. erről ismerheted fel őket.


viszont tisztességes rendes profi modellügynökségeknél is láthatsz olyat hogy "kifutómodell" "reklámmodell" ezek azért vannak, mert attól függ hogy a modell mire vállalkozik.

nem a kg lényeg hanem a körméret, túl alacsony vagy.


ha küldesz képet privátban, megmondom mi a véleményem, esélyes lennél-e.

2011. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kate MOss pedig 169-170 cm.
2011. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké majd küldök egy képet amúgy állítólag elég egzotikus az arcom, mert apukám Brazil anyukám viszont Portugál de vannak még a családomban spanyol, argentín és kubai származásúak.Elég keverék vagyok :DD . A derekam 58 as a csípőm viszont 86 cm. De mivel vékony vagyok magasnak is tűnök és mivel mégcsak 15 éves vagyok van rá esély hogy növök is :D de amúgy köszi mindenkinek.
2011. nov. 9. 18:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy 5 éve költöztünk Magyarországra mégmielőtt nem hinnétek nekem :D
2011. nov. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!