Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen stílusról?

Mit gondoltok az ilyen stílusról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik de falun élek nap mint nap buszozok kissé félek hogy fognak majd rám nézni suliban nem szolnának kisebb iskola a tanárok jó fejek

17 leszek 2hét múlva.

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 9. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Fiatal goth-kezdemény lány. Nincs benne semmi extra, pedig én is falubn nőttem fel. Rock kocsmákban tizenkettő egytucat.


Egyenlőre smikelni nem nagyon tud (csak úgy oda van kenve valami fekete maszat azt kész) lehetne ettől jobb is.


A haja tipikusan hosszú, természetes színű és unalmas. Rosszabb esetben ilyet szeretne, de még zsíros és töredezett is. Ne akarj ilyet.


A suli miatt meg nem kell idegeskedni. Egyik napról a másikra úgyse tudsz stílust váltani. Otthon szép lassan kísérletezz, és ha tetszik, akkor szép lassan kezd el viselni.

Az a pár hülyegyerek igyis úgyis be fog szólogatni. Mer rokker. Csak megszokásból. Ezekkel nem kell foglalkozni, majd hozzászoknak.

2011. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!