Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy probléma ha karika...

Nagy probléma ha karika pirszinget rakok először a számba szár helyet?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóm van már 5 éve nem várok tovább
2011. nov. 9. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orrommal volt ugynez. A szér mindig beakadt, és sosem gyógyult rendesen. Elegem lett, és magamnak beraktam a karikát. Azóta nincs vele para.
2011. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orr és az ajak piercinget nem lehet összehasonlítani! Szájba mindenképp száras javasolt az első pár hétben. El se tudod képzelni, hogy gyógyultan is milyen nehéz megszokni a karikát, nemhogy egy feldagadt, fájdalmas és sérült területbe.. Én azt javaslom hogy ne csináld, mert nagyon sokáig fog tartani a gyógyulási ideje és rengeteg fájdalmas napod lesz.
2011. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy volt már pc-m.. szár.. fogszabi alatt megpróbálkoztam vele csak beakadt a fogszabályzóba folyamatosan a talp része.. de a karika nem!! azért vettem ki mert vadhús nőt...félek ha megint karikát rakok vadhús lesz:S van köze a karikának a vadhúshoz?
2011. nov. 10. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van :/ Ha egyszer volt az újra ki fog alakulni a karikától.
2011. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!