Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az AVON-nál egy szépségtanácsa...

Az AVON-nál egy szépségtanácsadónak milyen plusz költségei vannak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h van-e regisztrációs adó ? (mert pl oriflame-nél van havi 500ft)
2011. nov. 11. 10:29
 1/4 Baranka válasza:
Amikor én beléptem (több mint 5 éve nem kellett fizetni semmit). Honnan veszed, hogy oriflame-nél 500 ft a regisztrációs adó? Évi tagsági és belépési díj van ami a 2000 ft-ot sem éri el.
2011. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem.

hát regisztrációs díj 449 ft pontosan, de egy bizonyos rendelési összeg után nem kell fizetni.

2011. nov. 12. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal továbbra sincs semmi költsége annak, ha valaki Avon Tanácsadó akar lenni, vagyis ingyenes, illetve nyilván rendelést kell leadnod ahhoz, hogy azzá válhass. Ennek összege tőled függ, viszont ha ügyes vagy már az elején (ebben segítenek), akkor nagyon kedvezményesen juthatsz hozzá termékekhez az új Tanácsadók ösztönző programjában.
2011. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az AVONnál nincsenek plusz költségek. Sem a rendelésnél sem éves megújítás. Postára és házhoz is kérheted a csomagodat, postára 5000 Ft felett ingyenes és bármelyik nap, házhoz a mi körzetünkben csak hétfőnként hoznak, szintén ingyenesen 5000 Ft felett. Ha tudok segíteni bármiben, írj nyugodtan. Avon Koordinátor vagyok
2012. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!