Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nagyon utáljátok és...

Fiúk! Ti nagyon utáljátok és elvárjátok egy lánytól, hogy sehol se legyen szőrös (kivétel haj, szemöldök)? Lányok! Ti mindenhol szőrtelenítetek (kivéve haj, szemöldök)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Az egész testemet nem szőrtelenítem, de ahol a társadalom "elvárja" ott igen. (lábak, intim-tájék)


24/n

2011. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában nem igaz. A lányoknak is "szőrös" a hasa, karja, lába,hónalja, feneke, melle stb. Ha ezek csak kis szőke alig észrevehető pihék, akkor nem zavarja a férfiak nagy részét. Azonban, ha feltűnően szőrös, akkor az kicsit illúzió romboló. De a hónaljadat mindenképpen borotváld. Az intim tájék már más kérdés. Ott is általában a "csupasz" a jó, de vannak férfiak akik a szőröset szeretik. /F
2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hoppsz, a hónalj kimaradt! :)
2011. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lábamat, hónaljamat szőrtelenítem, bikinivonalat csak nyáron, nemi szerveknél csak megnyírom.
2011. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol azért nem, pl a combomat nem, és a felkaromat sem. De a lábszáramat, alkaromat igen, ahogy "ott lenn" is, szedem a szemöldököm (különben naggyon durván őszasszony hatása lenne:D) és természetesen a hónaljam.
2011. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hónalj, láb, comb ( sajnos kell ott is, mert nem szőke pihék nőnek), alkar, has, intim terület, szemöldököm is szedem, de természetesen nem az egészet.
2011. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak tökéletesen megfelelek szőrösen mindenhol. A hónaljamat mégse hagytam még soha életben "elburjánzani", és ott lent sem igazán. A lábamat viszont télen lusta vagyok szőrteleníteni:)
2011. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a karom szőrös de nem akarom leborotválni...mit csináljak?
2011. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem várom el a lánytól, sőt osztálytársnőmet tiszteltem is, hogy nem enged a hullámnak. Kutya, dzsungel a 80-as években ismeretlen fogalom volt. A szokással önmagában nincs bajom, de az áthatolhatatlanná dagadt társadalmi nyomással igen (itt főleg a kamaszközösségekben gerjesztett esetleges kegyetlenkedésekre gondolok, amire itt a GYK-n is van kérdés). Tudtommal egészségügyi szempontból a szokás nemigen igazolható, legalábbis az összmérleg nem jó:


[link]


alul az orvosok, ifjúsági pszichológusok szakvéleménye az, amit a legfontosabbnak érzek, de az egész cikk jó összefoglaló.

2011. nov. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint **gúnyszó** volt ismeretlen, éppen hogy nem mint jelenség. A cikkben meg egy helyen tévedtem, itt ifjúsági pszichológus nem nyilatkozik, de a divatkritikus és az orvos említ ilyen témákat is. Igazi ifjúsági pszichológus cikkét is jó lenne találni, szerintem a testképre való túl erőszakos (és korai) társadalmi nyomás miatt nem helyeselné, de még nem találtam erre valódi forrást, csak annyit, amit a MANCS-cikkben van (itt a bőrgyógyász orvos említ ilyen szálat, de az ő elsődleges mondanivalója inkább az, hogy higiéniai alapon nem igazolható az összmérleg).
2011. nov. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!