Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Össze függ a fölső és az alsó...

Össze függ a fölső és az alsó fogsor egymással, ha fogszabályozni szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmagyarázni a dokinak, h csak felsőt szeretnék, csak arra van pénzem, meg az alsót úgy sem látja senki. Menjek máshoz?
2011. nov. 12. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogszabályzás szükségességének nem csak esztétikai okai vannak, sőt. Mint ahogy egy nyílt lábszártörésnél sem kérnéd csak azt, hogy a bőrt varrják össze és a csonttal ne törődjenek mert az úgy sem látszik. Ha az orvos azt mondja, hogy mindkettőt kell, akkor hallgatnod kell rá és vagy spórolj még, vagy vegyél fel hitelt vagy csoportosítsd át máshogy. Ha mindkettő fogsorral kell törődni, akkor semelyik orvos nem fog neked csak a felsővel foglalkozni.


Ennek ellenére nézesd meg mással is, mert egy másodvélemény nem árt, de ha ránézésre egyértelmű, hogy foglalkozni kell az alsóval is akkor hiába mész máshova, mindenhol ugyan ezt fogják mondani. Tudom, hogy drága, de hidd el megéri, én 3 évig küzdöttem vele, de azóta tökéletes rendben sorakoznak a fogaim.

2011. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt kaptam meg az alsó fogszabályzómat. Világ életemben azt gondoltam, hogy csak a felsővel van gondom, mert ott álltak össze-vissza a fogaim. Az alsó viszont szép ívű volt már eddig is. Aztán kiderült, hogy rossz a harapásom, és van egy impactált (ínyben rekedt)fogam is. Nekem is kevés pénzem volt, ezért a felsőt augusztusban, az alsót pedig most, novemberben kaptam meg. Amúgy állj a tükör elé, és kezdj el beszélni. Nekem például az alsó fogsorom is látszik, ha bizonyos betűket kimondok! :) Én nem mennék máshoz, mert ott is ezt mondanák, legfeljebb lenne olyan doki, aki megcsinálná, de az csak esztétika lenne! És gondolom nem csak az esztétikára szeretnél hangsúlyt fektetni, ha már kiadsz a kezedből ennyi pénzt! Akkor már legyen meg rendesen, nem? :)

20/L

2011. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Igazatok van:)!!!
2011. nov. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!