Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Az édesebb...

Fiúk, férfiak! Az édesebb parfümöt vagy az élénkebb friss, citrusos parfümöket kedvelitek inkább egy nőn?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon személyiségfüggő :) Sok lány egy sima dezodorral is jó illatú, vagy akár még izzadtan is. Más meg akármilyen parfümöt is fújhat magára :S
2011. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor vegyük azt a szituációt hogy Barátnőd orrod alá dug egy édes és egy frissebb illatú parfümöt mondván, hogy segíts neki választani mert ő nem tud dönteni.Melyket választanád szíved szerint?
2011. nov. 12. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az pedig az én hangulatomtól függ. Ha frissnek érzem magam, akkor az segít jobban átélni a parfüm illatát. Ha fáradt vagy ideges vagyok, akkor az édes illatok csak rontanak a helyzeten, inkább kerülöm. Máskor meg bódító is lehet akár. Szóval egy romantikus éjszakához használj egy édesebb, andalítóbb illatot, de egy közös piknikhez mindenképp frisset :)
2011. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és egyénként F/18 vagyok.


Ha megkérdezné a lány, hogy melyiket válassza, valószínűleg a hangulatom szerint döntenék. A másikat meg megvenném neki ajándékba :) (Már ha lenne annyi pénzem :S)

2011. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*egyébként
2011. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én speciel szeretem az édes illatokat. Azokat jobban favorizálom. A citromos illatnak sokszor légyirtó vagy wc illatosítóhoz hasonlító szaga van. Azt annyira nem szeretem, pedig imádom a citromot :D


Édesre szavazok.


21F

2011. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valószínű,hogy a citrusosat választanám.

30

2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

58%-os válaszoló!

De aranyos, ez rendes tőles.Bárcsak legalább a férfiak többsége ilyen lenne.

2011. nov. 13. 16:16
 9/9 anonim válasza:
Szerintem inkább az a fontos, hogy mikor és milyen célból vesszük az illatot. Első az évszak, nyáron a legtöbb női parfüm amit hidegebb időszakra találtak ki egyszerűen vállalhatatlan, már csak az intenzitása miatt is. Nyárra citrusos illat, télre az édes, jah és bármit csak ne Diesel Loverdose, minden tini csajon ez van, de tényleg, és nagyon nem menő:)
2011. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!