Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat (mint én)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat (mint én) miért nem kedvelitek kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Most láttam egy műsort az illemszabályokról, erről eszembe jutott , hogy felteszem itt ezt a kérdést.


Miért van az, hogy minden férfi csak a szolárium barna, sas körmű műnőket szereti, akik rámenősek?


Én miért nem vagyok szimpi?


Jellemzőim:

- szőke hosszú, egyenes haj, porcelán fehér bőr, zöld szem

- elegáns stílus (értsd: térdig érő elegáns szoknya, tűsarkú, egy pl bordó inggel)

- mindig az illem szerint működök, ez alapból jön Pl: nem veszek fel olyan felsőt, amiből kint a mellem, a szoknyából a fenekem. Úgy viselkedek, hogy az illő legyen az adott helyen, időben. Nem vagyok görcsös, mert otthon a barátaimmal, a volt párommal játékos voltam és bolondos. Kedves vagyok mindig mindenkivel.


Csupán az elegánsabb vonalat képviselem, és nem szeretem a bolondságot, nem divatról és pasikról beszélgetek, hanem történelemről és egyebekről.Nincs barna bőröm és sas körmöm, mások szerint azonban szép vagyok.


Akkor mi a baj velem?


2010. aug. 13. 14:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem meletem vagy vagyis en kedvelem az ilyen nöket. ;-D


26 F

2010. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Mert őket könnyen meg lehet b*szni.
2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem jön be a szőke haj, de am. minden rendben veled. :D
2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled. :) Majd lesz olyan férfi, aki ezt értékelni tudja benned. :)
2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Első, már megbocsáss, magyar az anyanyelvem, de nem értem, mit mondasz...
2010. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lányokat kedvelem, kedves kérdező.;)
2010. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyen nőim (szoli, sasköröm) rengeteg pénzbe és idegbe kerül remélem soha nem hoz össze velük a sors még egyszer az ilyen nő mint te meg az a baj, hogy kívülről megközelíthetetlennek tűnik és félnek tőle a pasik....
2010. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

valami fasza női póló, csőgatya (mondjuk farmer), tornacipő, aztán máris az esetem vagy. :D

bár én szeretek néha "bolondozni", az is kell szerintem. de komoly dolgokról is szeretek beszélgetni, szóval legyen mindenből.

ja, és egyébként nekem abszolút nem tetszik a műbarna bőr, sem a műköröm, vagy ilyen marhaságok. de azért körömlakkot használhatsz. :D viszont a porcelán fehér bőr... *__*

egyébként nincs baj veled, számomra csak max. az öltözködésed lehet "baj", a többi tényleg rendben van. ja, meg egy kis komolytalanság néha nem árt.

2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

1) Túl komoly vagy.

2) A stréberek kevés embernek jönnek be.

3) Beképzelt vagy. Lehet, hogy tényleg intelligens vagy, ezt nem tudhatom, nem ismerlek, de beképzelt az biztos.

4) Lenézed az olyan embereket, akiknek tőled eltérő az életvitelük, értékrendjük.

5) Szigorú vagy másokhoz, túl kemények az elvárásaid.


Röviden ennyi. Az alapján, amit leírtál magadról, ez jön le, isten ments, hogy én ilyen csajjal összejöjjek.

2010. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, talán az önbizalmad szorul kicsit erősítésre! ;-)
2010. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!