Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen hajam és a...

Milyen legyen hajam és a sminkem a szalagavatómra? Linkelnétek nekem képeket? Nem nagyon vannak még ötleteim! És írjátok már le nekem légyszíves milyen egy szalagavató menete, mert még nem voltam ilyenen!

Figyelt kérdés
Vállig érő, enyhén hullámos, barnás hajam van! Milyen frizura lenne a legjobb? Milyen hajakat szoktak szalagavatóra csináltatni? Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. nov. 12. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a saját szalagavatódra gondolsz, ez esetben pedig ki fog derülni mi a menetrend, ez egyébként iskolánként változó lehet :) Nálunk bevonulás volt, majd szalagtűzés, osztálytánc és keringő. A végén pedig keringő a szülőkkel.

A hajad és a sminked nagyban függ attól, hogy milyenek a színeid (szem, bőrtónus), a stílusod, az arcformás stb. Ha ezeket leírod, tudok pár ötletet adni ;)

2011. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mayaanyu válasza:

[link]


Elég sok kép van frizurákról itt,válassz valami szépet.


[link] #hl=hu&tbm=isch&sa=X&ei=MH7CTuKEAe334QTZpZTHDQ&ved=0CDoQvwUoAQ&q=szalagavat%C3%B3s+sminkek&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=90d2a51fee02d69&biw=1280&bih=685



Itt meg sminkek vannak,menj el egy kozmetikushoz aki majd kisminkel és fényképezd le a neked tetszőket.Ő meg majd rád varázsolja.



[link]


[link]


Nekem Britney Spears sminkje tetszik a Stronger klipben.Az én sminkem ilyen volt,csak a feket kontúr körül finoman satírozva volt még rózsaszín is.

Remélem segíthettem.

2011. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!