Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néz ki minden második...

Miért néz ki minden második csaj ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Barna vagy fekete haj, leopárdmintás sál, bőrkabát/szövetkabát, csőnadrág, térdcsizma, vagy UGG. Hozzá műköröm, 2 kiló smink, lealapozott száj. (ha valamit kihagytam szóljatok!)

Egy kezemen nem tudom megszámolni, hány ilyet látok reggelente.


2011. nov. 13. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát én nagyon elütök a korosztályomtól. 182cm magas vagyok és szőkésbarna hosszú hajam van. Így kaptam a gyárból. Kék szemem. Nagyon nőiesen öltözködök. Általában harisnya vagy cicanaci kötött ruhák, sima ruhák vagy hosszított felső. Vagy rövidnadrág vastagharisnyával és hosszú kardigánnal. Magassarkú párti vagyok de van lapos csizmám is. Szoktam bokacsizmát és hosszú csizmát is hordani.
2011. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én ugyan fiú vagyok, de a lányok helyében rögtön ezzel érvelnék: Miért néz ki minden második pasi ugyanúgy? Látod, látod... ha belegondolsz, fiúknál ugyanez van. Csak ott az ülepes nadrág, felnyírt haj, feszülős pólók (ne adjisten rózsaszínű) nyakba a rózsafüzér, hatalmas, magasszárú és nagy nyelvű cipők... vagy emok.


De! Minek kell általánosítani? Valóban sok van az általad leírt csajból, valóban sok van az általam leírt pasiból, de ettől nem lesz minden második ember ilyen. Amúgy pedig azért néznek ki így, mert ez valószínűleg bejön az ellenkező nemnek (jó esetben:D) és divatos.

2011. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek :P:P xD
2011. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéshez még valami, és miért hord mindenki barnát? Lassan már télen nyáron mindenki úgy öltözik mintha föld lenne, ma láttam gy csajt akiről e farönk jutott az eszembe. Ha tényleg a divatot követnék akkor most mindenki narancssárga cuccokban virítana, de nem itt mindenki barna akar lenni és azt várja, hogy majd valaki észreveszi.
2011. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!