Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki szerepel az amerikai...

Ha valaki szerepel az amerikai Playboyban, ő lesz Miss X hónap, lightosabb (link) képek készülnek róla vagy olyan, ami mindent (! . ) megmutat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 15. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Passz...

De az utolsóról bármilyen képeket nézegetnék...:-P

2011. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Playboy mindent megmutat. A konkurens lapok szemérmesebbek. (szerintem)
2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mindent-mindent? úgy értem, hogy aki a címlapon van, annak a nemi szervét is látni valamelyik oldalon??
2011. nov. 15. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ez tőle függ, mit akar megmutatni, de akkor sokkal szerényebb pénzt kap, és a Miss X címet is kockáztatja. Aki odakerül, szerintem eleve nem a szerénysége miatt van ott. (Hacsak nem egy híresség, akkor szemérmesebb képekkel is hozhatja a példányszámot.)
2011. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láthatod, hogy van teljesen meztelen kép. Az, hogy mennyire lesz mutogatós azt nem tudom, de hogy teljesen meztelenül mész az biztos. Már ha ezért kérded. Valamint szexre is kerülhet sor és akkor már teljesen mindegy látják a nunidat vagy sem. Megleszel b#*##*a aztán megkapod a fizetséged is.
2011. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!