Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, merre induljak,...

Mit tegyek, merre induljak, egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni modelkedni, Portfólióm már van, de nemtuddom h innen merre tovább. Aztsem tudom h egyáltalán megfelelek-e valamien szintű elvárásnak. Ha igen akkor mit kedzjek a portfólióval, merre menjek a modelkedés irányába? mit tegyek h vmi ügynökség megnézze a képeimet? előre is köszönöm KÉPEK: (a hajam már nemien, nincs fufrum)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A férfi modelleknél is alapkövetelmény a számolható borda?
2011. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég "langyi" beütése lett 1-2 képnek, már bocs. A kérdésre válaszolva, keress a neten, vagy a közeledben modellügynökségeket, ahol leadhatod a portfóliód. Utána már csak rajtuk múlik kellesz e.
2011. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet neked ugytűnik de mitcisnáljak? igy állitottak be... egyébként tudnál ajánlani modell ügynökséget? Hogyan kel nekik leadni a képeket? Költségekkel jár??
2011. nov. 16. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresőbe beírod, hogy modellügynökségek, majd szépen sorban végignézed mindet, és elolvasod mit írnak róluk. Nem tudom, hogy fizetni kell-e, mindegyiknél másképpen van.
2011. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Elöször is tisztában kellene lenned azzal, hogy a modellkedés nem abból áll, hogy te csak pózólgatsz. Az ügynökségeknél NEM kell előre fizetni semmit, ugyanis a te munkáidból fog részesűlni. Ha előre kérnek pénzt, akkor abban a pillanatban fordúlj sarkon, mert egy rendes ügynökség nem szokott kérni semmit. Nem tudom, hogy kivel csináltattad a képeidet, de nem mutatja be rajt a személyiségedet és az arcod, ezért lehet, hogy azt kérik tőled, hogy csináltass egyet az ő fotósukkal. Azt már dönts el te, hogy kivel csináltatod, de arra szeretném minden kezdő figyelmét felhívni, hogy egy portfólió ára 60-80 ezer forint körül mozog. Ha több, akkor az már nem reális, ha kevessebb, akkor biztossan nem professzionális. Én is értesűltem olyanról, hogy egy magyaroszágon híres fotós, róla már biztos minenkinek van információja (NP), akár 100 000 forintnál is többet kért. Mellesleg a 60-80 ezerben ott van a sminkes... Ha kérdésed van, akkor nyugodtan kérdezz engem.:)
2011. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!