Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire menő szerintetek az,...

Mennyire menő szerintetek az, hogy ha a szemöldökömbe vágok pl. : két csíkot, lányok nektek bejön ez?

Figyelt kérdés
A szemöldökömbe szeretnék egy-két csíkot vágni, hogy rosszfiús kinézetem legyen. Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Milyen gyorsan nőne vissza, ill. hol csináljak benne ilyen vágást? (csak a szőrt akarom kivágni/ritkítani, nem a bőrt még mielőtt megijedne valamelyikőtök!)
2011. nov. 17. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
ez már kiment a divatból, elég buz*s
2011. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez kur-vagáz. Gyökérség, hidd el! Netedd!
2011. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Röhej, ne ezzel akarj feltűnni.

Szerezz jó jegyeket és legyél igényes. Az értelmes lányok erre mennek.

2011. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most csak szeretnék stílust váltani és csak érdeklődni jöttem fel, hogy mi a helyzet az ilyen szemöldökös kivágással vagy miez. Meghát elég dús szőrzettel áldott meg a JóIsten. :)
2011. nov. 17. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem iszonyatosan gázos. De ha neked tetszik, akkor hajrá.

21/L

2011. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon elszabadultak az indulatok. Mindenki nyugodjon meg. :D Sehol se találtam ilyenről képet, pedig biztos vannak olyan emberek, akiknek ilyen a szemöldöke pl.: Boxolók.
2011. nov. 17. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Évekkel ezelőtt én csináltam, mert nagyon bejött a Bűbájos boszorkányokból Piper szemöldöke. Nem is olyan egyszerű, és amikor picit visszanőtt, akármi hozzáért, szúrt iszonyatosan, de nem úgy, mint más helyen, hanem fájt is...


Egy bőrdzseki is megteszi szerintem, meg jó szűk farmer, amiben klassz a feneked, ne uniszex nőcis csőnaci...

2011. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x volt egy kis összetűzésem egy cigóval, fejbetolt egy b*szottnagy vasdarabbal, azóta van egy csík a szemöldökömben :D Elég állatul néz ki :D:D
2011. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

21:40 vagyok:

+ sose nő vissza a szőr :P :D

2011. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

21:28-as nekem már van bőrdzsekim meg szűk farmerom, viszont fülbevalót nem szeretnék, mert az vhogy nem annyira az én világom, mint mostanában egyes srácoknak van. Azért is gondoltam, ezt a fajta variációt. :)


21:40-es nem irigyellek, hogy összetűzésbe keveredtél azzal a félvérrel, de ezek szerint kicsit megérte, főleg, ha szerinted jól is áll. :D

2011. nov. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!