Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek felé közeledni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek felé közeledni? Nem vagyok az a menő csávó, de mi van ha lenne remény? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Nem vagyok a tipikus menő csávó.Nem szeretek buliba járni, nem szeretek lerészegedni, nem nézek ki jól, és mindig minden próbálkozásom a lányoknál kudarcba fullad.Persze ez nem azt jelenti, hogy nem volt még kapcsolatom.A szomszédunkba lakik az egyik legjobb haverom. Ő is olyan "kocka" mint én, vele szoktam járni csajozni alkalom adtán. De soha nem mondta még, hogy van egy gyönyörű unokahúga. A lány Amerikában él a családjával,20 éves,és a haverom elmondása alapján röviden tömören egy elkényeztetett kis milliomos p.csa, és tömeg csaj is lett, jelentsen bármit is, a nővérével együtt. Akinek mindig mindene megvan,és mindig mindent elér az életben. És szerinte nem utolsó sorban beképzelt, és felejtsem is el, mert csak a saját kategóriájából áll szóba férfiakkal és nőkkel egyaránt.Most hazajött pár hétre, látogatóba, aminek szemmel láthatóan a haverom nem nagyon örül. Viszont én ujj...totálisan bele estem. Párszor láttam az utcán, plázában, udvaron, de soha, egy alkalommal sem mertem hozzá szólni.Még köszönni sem. Nem tudom hogy mennyire lehet igaz az róla, amit az unokatestvére elmondott, de ránézésre egy kedves, rendes, normális lánynak néz ki. De nem tudom merjek e közeledni felé. Lehet hogy egy szó után rámnézne, és elküldene a sunyiba...nektek volt már dolgotok hasonló lánnyal? Mik voltak a tapasztalatok? Merjek közeledni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg rá lehetne köszönni, amikor a kertben van és megkérdezni, hogy ki vagy te? A legjobb barátom unokahúga? Hűha, még sosem láttalak itt...
2011. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tajparaszt ***** válasza:
Egy próbát megér. Úgysem sokáig lesz itt.
2011. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egy helyi lánynál lenne értelme próbálkozni...


És ne kockulj, kezdj el pl fotózni, modelleknél be lehet vágódni rendesen :)

2011. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 asmosys ***** válasza:
Ez alapján kb két mondat után beleszeretnél a lányba, persze Ő akkor is pár hét múlva elutazik, Te meg itt maradsz. Ha mást nem, de inni megtanít a helyzet.
2011. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Hülye 3,14csa, tehát nem érdemes foglalkozni vele.

2. Nem kellenél neki, mert nem vagy menőcsávó.

3. Nemsokára hazamegy, és több ezer km-re lesz tőled.

Szal inkább ne sztem.

2011. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz kezdeményezz kezdeményezz L
2011. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát már kb amikor csak először megpillantottam beleszerettem. Ő olyan lány ezek szerint, aki elsőre megfog, és lehet, hogy nem enged!:) És nem azért, mert szó szerint ő nem enged, hanem mert én nem akarom. Na hát majd ma átmegyek a haveromhoz, és hátha beszédbe tudok vele elegyedni vagy valami :)
2011. szept. 28. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult?
2011. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elhívtam kávézni és moziba...örömmel eljött velem:)

Persze nem történt semmi, mégis, akkor én voltam a legboldogabb...rengeteget beszélgettünk, és még mielőtt visszamegy, szeretném minimum egyszer elhívni valahová...remélem akkor is igent mond!:)

2011. okt. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!