Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit készülődsz egy átlagos...

Mennyit készülődsz egy átlagos buli előtt? Mi az ami nem maradhat ki semmiképp?

Figyelt kérdés
Kérlek írj nememt és kort is, illetve hogy hova jársz szórakozni.
2011. nov. 19. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kb 2 órát, ha hajat is mosok, de ha a barátomhoz megyek, akkor is ennyit szoktam. A sminkelés és a zuhany nem maradhat ki semmiképp. (Persze ha a hajamat nem több, mint 2 napja mostam meg utoljára.
2011. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fürdés,hajmosás,hajszárítás,smink,ruha kiválaszása kb 2 órát vesz igénybe.És ezek közül semmit se hagyok ki soha.
2011. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is kb 2 órát.
2011. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Van, hogy a ruhaválasztással elmegy fél óra. :D Mert mindent mindennel felpróbálok, van, hogy kétszer is. Aztán zuhany, hajmosás, bulifrizura összeállítás, smink. :D Szóval 2 óra minimum, 3 óra max! :D

20/L

2011. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Hm, általában hajmosás, órás fürdéssel egybekötve, fürdősóval, stb:) Aztán fogmosi, hajszárítás, frissen epilálás/borotválás (ez a fürdés előtt is lehet, ha utána van akkor még egy gyors zuhanyt is veszek), felöltözés (a ruhákat általában már pár órával/nappal előre kigondolom), haj belövése, smink, körömlakk (ezt mondjuk néha a fürdés közben csinálom :D), kiegészítők, deó, parfüm...cipő, táska és indulás :D

Általában andersenbe járok kocsmázni, pecsába (bár ez már bezárt:(), wigwamba koncertekre, néha a38. Meg házibulik. Ezen kívül színház, mozi, stb., oda is kb. így készülődök el. 23/N

2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez olyan 2-3 órát vesz igénybe.
2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Hát lássuk, ami nem maradhat ki: marhahús, répa, krumpli, só, bors, paprika, paradicsom, hagyma, fűszerek, víz, bogrács, tűz, sör, bor, pálinka, üdítő, kenyér, süti - szóval 1-2 óra előkészület és vásárlás, mert rendszerint én vagyok a házigazda, ergo sehova sem járok, ide jönnek. :)

27/F

2011. nov. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Zuhany, ha zsíros a hajam akkor hajat mosok, smink, míg zuhanyzok, sminkelek, hajat vasalok/göndörítek kigondolom, hogy mit veszek fel. Kb. 1 óra, van hogy annyi se
2011. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hm, általában hajmosás, órás fürdéssel egybekötve, fürdősóval, stb:) Aztán fogmosi, hajszárítás, frissen epilálás/borotválás (ez a fürdés előtt is lehet, ha utána van akkor még egy gyors zuhanyt is veszek), felöltözés (a ruhákat általában már pár órával/nappal előre kigondolom), haj belövése, smink, körömlakk (ezt mondjuk néha a fürdés közben csinálom :D), kiegészítők, deó, parfüm...cipő, táska és indulás :D

Általában andersenbe járok kocsmázni, pecsába (bár ez már bezárt:(), wigwamba koncertekre, néha a38. Meg házibulik. Ezen kívül színház, mozi, stb., oda is kb. így készülődök el. 23/N


Az Andersen király hely, most pénteken is ott kocsmáztunk:))


25 N

2011. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nos...nekem mindegy, hogy két orával a buli előtt kezdek el készülödni vagy hattal..mindig ugyanott tartok...sehol.....:D:D:D multkor 6kor már fürödtem....9kor még nem voltam kész....sajnos én ugy készülödök, hogy egész nap....és nem vagyok kész még úgy sem....és nem azért mert annyira piperköcködnék....de közbe net, zene, tánci, tv, kaja.....


amiből áll: hajmosás, szörtelenités, ruhaproba (általában mondjuk tudom, hogy mit veszek fel...), smink, haj....semmi extra...mégse megy gyorsan a fent leirt dolgok miatt....:D:D:D:D pedig a hétköznapi készülödésemre mondjuk plusz egy ora....max:D


leginkább szórakozóhelyekre járok:) van két konkrét hely, ahova:)


23L

2011. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!